Soru Video Bass cızırtısı

Afrem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
11
Arkadaşlar daha öncesinde mi note 3 kullanıyordum arabada müzik açıp video kaydettiğimde çok sağlıklı videolar net sesler alıyordu ama mi 9 se de video kaydettiğimde bass olan yerlerde cızırtı yapıyor bunun bir çözümü var mı ?

Afrem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
11
???? Yardım sorun devam ediyor

Oyla:

Mutlubas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BoZKurT
Cihazım
Mi 11T
Konular
34
Redmi note 5 kullanıyorum bu sorunu yaşamadım hiç gayet iyi alıyor sesleri kamera ayarlarını sıfırlamayı denediniz mi

Oyla:

Afrem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
11
Redmi note 5 kullanıyorum bu sorunu yaşamadım hiç gayet iyi alıyor sesleri kamera ayarlarını sıfırlamayı denediniz mi
Valla hocam arabada bassli bi müzikte bass yerleri cizirttt ediyor şarkının sözleri anlaşılmıyor mi note 3 de tam aksine her şekilde alıyordu

Oyla:

Sefa B.

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi
Konular
16
Valla hocam arabada bassli bi müzikte bass yerleri cizirttt ediyor şarkının sözleri anlaşılmıyor mi note 3 de tam aksine her şekilde alıyordu

Mi ses yükselticisi açık mı? Açıksa birde kapatıp deneyin.
Ayarlar/Ek ayarlar/Kulaklık&ses efektleri

Oyla:

emre01

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi 9 se
Konular
0
arkadaşlar aynı sorun bende de var ..sadece bu yüzden telefondan nefret ettim..arabamda sub woofer var ..açık veya kapalı her türlü bu cızırtı oluyor.. yok mu bir babayiğit ya şuna çözüm önerecek ?

Oyla:

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
İki mi cihaz kullandım. Mi 4 ve 5x ikiside basslarda cızırtı kaydediyor, telefonun kalitesizliğinden bence, note 3 kaliteliymiş anladığım kadarıyla

Oyla:

Sefa B.

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi
Konular
16
alakası yok kral
Benim evde ses sistemi var. Mi ses yükseltici açıkken basslarda tizlerin sesi kısılıyor. Subwooferi kapatıp sadece normal hoparlörden dinleyince de aynı olay oluyor. Kulaklıkla dinlerken pek belli olmuyor.
Yani bana göre mi ses yükselticisi açıkken ve en baştaki mi kulaklıkları seçiliyken(bende öyle o yüzden söylüyorum, diğerlerini denemedim) basslar 1 tık artıyor. Tizler 3 tık azalıyor.(bende cızırtı olmuyor) Başka cihazlarda videoyu izlerken yine cızırtı oluyorsa (benim cihaz redmi note 7 onuda söyleyeyim)mikrofondandır diye düşünüyorum kral.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt