ado1013 kullanıcısının son içeriği

1. ado1013

Yardım dnsmasq uygulama şarj sorunu

Teşekkürler, telefonu yeniden başlattım ve o uygulama gitti. İlginç şeyleri var bu cihazın
  2. ado1013

Evet cihazı kapatıp açtım düzeldi, fakat bu nedir gerçekten merak ettim. Çünkü %80 gibi ciddi bir rakam şarjı tüketiyor
  3. ado1013

Herkese merhaba, 'Dnsmasq' adlı uygulama, pil uygulamaları ekranımda pilin %80 nini kullandığı gözükmekte. Bunu nasıl kapatabilirim yardımcı olur musunuz?
  4. ado1013

Soru Hiçbir işlem yapmadan şarj gitmesi

Teşekkürler hocam, ama şu anlık sorun yok gibi sabah uyandığımda şarj %98 idi. 1624168847 Yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum , şu anlık sorun çözüldü gibi sabah uyandığımda şarj seviyem %98 idi
  5. ado1013

Teşekkür ediyorum hocam dediğiniz ayarları yaptım, sabah kalktığımda şarj yüzde kaç olacak buraya yazarım
  6. ado1013

Cihazım yurtiçi cihazı, wifi vs herşeyi kapatıyorum yatarken .Kafama takıldı nedense bu konu
  7. ado1013

Merhaba; Gece yatmadan önce telefonumu %100 şarj ediyorum fakat sabah kalktığımda şarj %85 oluyor. Bunun sebebi nedir?
  8. ado1013

Ana Başlık Redmi Note 10 Pro [Global] Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Teşekkürler telefon dün elime ulaştı , şu anlık bir sıkıntı yok gibi
  9. ado1013

Telefonda kronik dokumatik sorunu bulunmakta mıdır?
  10. ado1013

Redmi note 10 prodaki ekran sorunları gelen güncellemeler ile düzeldi mi?
  11. ado1013

Soru Halen alınır mı?

çok teşekkürler, neredeyse 1 aydır telefon için araştırma yapıyorum
  12. ado1013

Soru Halen alınır mı?

Herkese merhaba; Xiaomi redmi note 9s almayı düşünüyordum ama kronik sorunlarını görünce soğudum gibi, mi 9 lite modelini kullanan arkadaşlara soruyorum şu an alınır mı yada alternatif ne olur?
  13. ado1013

Sohbet Redmi Note 9S Kullanıcı Yorumları

Arkadaşlar herkese merhaba, telefon alma arifesindeyim ve kafamda bu model var. Kullananlarda + ve - yönlerini öğrenmek isterim
Üst Alt