Soru Hiçbir işlem yapmadan şarj gitmesi

ado1013

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adnan
Cihazım
Mi5
Konular
5
Merhaba;
Gece yatmadan önce telefonumu %100 şarj ediyorum fakat sabah kalktığımda şarj %85 oluyor. Bunun sebebi nedir?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Pil istatistikleri kısmında hangi uygulama şarjı yiyorsa görünür zaten. Çok normal değil bence bu kadar şarj gitmesi.

ado1013

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adnan
Cihazım
Mi5
Konular
5
Cihazım yurtiçi cihazı, wifi vs herşeyi kapatıyorum yatarken .Kafama takıldı nedense bu konu

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Mi10t pro hiç gitmiyor genelde bende, yüzde 100 olsa dahi o kadarda uğraşıyorum hani, sabah 99 olmaz mı olmuyor inanın hala 100 ama ben pil için her türlü ayarı yaptım bu arada sadece Whatsapp tasarruf modunda, diğer hepsi kısıtlı global romun gözünü seveyim 15 saat ekran süresi yine alırım gibime geliyor 90hz kullanıyorum bu aralar, önceden 144hz dı full, yine de iyiydi, kronik problemleri olmasa tadından yenmez Xiaomi. Samsung a nedense daha kardeş gözüyle bakıyorum, alırsam Samsung alırım bir daha... Yeter çinlilere kazandırdığımızninja~~

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Uygulamaların arka plan etkinliklerini kısıtlayın ve ayarlar/pil/ sağ üstteki ayar simgesi/cihaz kilitlendiğinde önbelleği temizle kısımdan 10 dakika tercihi yapın.
İşe yarayacaktır.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi10t pro hiç gitmiyor genelde bende, yüzde 100 olsa dahi o kadarda uğraşıyorum hani, sabah 99 olmaz mı olmuyor inanın hala 100 ama ben pil için her türlü ayarı yaptım bu arada sadece Whatsapp tasarruf modunda, diğer hepsi kısıtlı global romun gözünü seveyim 15 saat ekran süresi yine alırım gibime geliyor 90hz kullanıyorum bu aralar, önceden 144hz dı full, yine de iyiydi, kronik problemleri olmasa tadından yenmez Xiaomi. Samsung a nedense daha kardeş gözüyle bakıyorum, alırsam Samsung alırım bir daha... Yeter çinlilere kazandırdığımızninja~~
telefonu %20'de şarja takıp %80'de çıkartarak bu pil gücünü uzun ömürlü yapabilirsin aslında. Benim de durum aynı %80 e kadar şarj ederek kullanıyorum her işimi görüyor yine.

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Konusu var , tasarruf hakkında ipucu olarak bulun ve tek tek yapın, size tavsiyem...

lextor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi Note 10
Meslek
Computer Scientist
Konular
1
Fazlasıyla anormal bir durum. Arkaplan da birçok uygulama çalıştığı için böyle yüksek ihtimal.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Cihazım yurtiçi cihazı, wifi vs herşeyi kapatıyorum yatarken .Kafama takıldı nedense bu konu
Zaten yazdım hocam, pilinizi ne tüketiyorsa pil istatistikleri kısmında görünür. Bakın, hangi program/özellik sıkıntılı ise kullanmayın.

Üst Alt