adeptseo kullanıcısının son içeriği

1. adeptseo

Yardım Android Rom Geliştirmek

Teşekkür ederim hocam bakacağım.
  2. adeptseo

Yardım Android Rom Geliştirmek

Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar herkese, Konu başlığında da belirttiğim gibi Android Rom nasıl geliştirilir öğrenmek istiyorum. Mevcut Romlar üzerinde istediğim gibi değişiklikler yapıp kendime göre özelleştirmek istiyorum. Linux ve yazılım bilgim vardır. Nereden başlamam gerekiyor, neleri...
  3. adeptseo

Rom MIUI MS RoM 9.9.3 [Mi8-Mi9-Redmi K20Pro-Redmi Note 5]

Arkadaşlar Merhaba, Bu romun Mi 8 (dipper) için son versiyonunu nereden bulabilirim bilgisi olan var mı? Googledan araştırdım ama pek bir şey bulamadım.
  4. adeptseo

Yardım Batarya Değişimi

Tavsiyeniz için teşekkürler hocam bakacağım :) 1657372585 Tavsiyeniz ve numara için teşekkürler hocam en kısa zamanda iletişime geçeceğim :)
  5. adeptseo

Yardım Batarya Değişimi

Merhabalar, Öncelikle hepinizin Kurban Bayramı mübarek olsun iyi bayramlar dilerim. Mi 8 telefonumu alalı 3 seneden fazla oldu bataryası eskisi kadar verimli değil değiştirmek istiyorum. Şu anda İstanbulda ikamet ediyorum İstanbulda bildiğiniz batarya değişimi yapan bir yer varsa yardımcı...
  6. adeptseo

Madalya Şampiyon Beşiktaş [ Madalya Ödülü ]

Parası olanlar değil yüreği olanlar kazandı. Teşekkürler Sergen Yalçın. muscle~~
  7. adeptseo

Rom xiaomi mi 8 Pixel Experience ROM kurmak??

Şu anda Pixel Experience Plus Android 10 kullanıyorum stabillik olsun pil süresi olsun çok memnunum. Hata, takılma vs hiç karşılaşmadım.
  8. adeptseo

Full olan paketi indirmeniz gerek. Diğeri eski romun üstüne kurmak için güncelleme paketi. 1607976084 Önce Android 10 uyumlu TWRP kurmanız gerek. Mi 8 bölümünde konusu var ordan bakarak kurabilirsiniz. Format data yaptıktan sonra bir şey yapmanıza gerek yok romu telefona atıp kurabilirsiniz.
  9. adeptseo

Xiaomi Mi 8 (dipper) - Pixel Experience kendi sitesinde bütün sürümler var. Android 11 yeni çıktı ve Beta o yüzden sıkıntıları var. Ben Android 10 Plus versiyonunu kullanıyorum daha hiçbir sıkıntısını görmedim.
  10. adeptseo

Firmware falan kurmadım yukarıda da yazdığım gibi aynen o şekilde kurdum hiçbir sıkıntı olmadı.
  11. adeptseo

Kurarsın ben de eu romun üzerine kurdum. TWRP'den format data yapacaksın ardından wipe data,cache vs. Sonra Rom dosyasını telefona atıp TWRP'den kuracaksın.
  12. adeptseo

Ben format data yaparak kurdum. Format data yapınca bütün veriler siliniyor tabi yedek almak gerekiyor. Plus olanı kurmanı tavsiye ederim diğer versiyona göre bir kaç tane fazladan özelleştirmesi var. Bu arada kullandığım en iyi AOSP Rom diyebilirim aşırı stabil ve şarj süresi MIUI'ye göre daha...
  13. adeptseo

Sohbet Bilgisayar başında ek gelir sağlamak

Herkese Merhaba İyi forumlar dilerim, Bu yaşadığımız pandemi sürecinde bilgisayar başında çok fazla zaman geçiyorum. Boş vakit geçirmektense küçük küçük ek gelir elde edebileceğim şeyleri araştırıyorum. Bildiğiniz küçük ek gelir sağlayacak site vb. gibi önerebileceğiniz şeyler var mı ...
  14. adeptseo

Madalya Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü Saygı ve Özlemle Anıyoruz...

"Dahi odur ki; ileride herkesin takdir ve kabul edeceği şeyleri ilk ortaya koyduğu zaman, herkes onlara delilik der!" Mustafa Kemal.
  15. adeptseo

Soru ZenxOs/Pixel Rom hangisini önerirsiniz şu an kullanan var mı?

Değil diye biliyorum hocam ama ben hep rootlu kullandım
Üst Alt