acerhizm kullanıcısının son içeriği

1. acerhizm

Soru Corvus rom'dan evo-x rom'a format data gerekir mi ?

Tüm rom değişmelerinde format data atılmalı.
  2. acerhizm

Yardım Xiaomi Earbuds Basic 2 Nasıl Resetlenir?

Çevrem hiçbir cihaz yok şuan bu cihaza bağlanan. 1692213532 Beyaz ışık yanıp sönerken koyuyorum şimdi. 1692213683 Sanırım işe yaramadı..
  3. acerhizm

Yardım Xiaomi Earbuds Basic 2 Nasıl Resetlenir?

Biliyorum basılı tut beyazdan kırmızıya dönecek diyeceksiniz fakat bende olmuyor 5dk tuttum yok beyaz yanıp sönüyor ve bu yüzden kulaklıktan tam verim alamıyorum sağ tarafın sesi az geliyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
  4. acerhizm

Soru CrDroid Romu kimler neden kullanıyor?

Crdroide miui dialer yükleniyor muydu?
  5. acerhizm

Çözüldü EvoX Yavaş Şarj Sorunu

Hocam sorunu çözdüm isteyen arkadaşlar kullanabilir. Modülü kuruduktan sonra program geliyor oradan performance diyip reboot atsınlar düzeliyor.
  6. acerhizm

Termal modül nerede bulabilirim?
  7. acerhizm

Atabilirmisin? 1676970262 Önceki konuyu telefon fazladan açtı kusura bakma bildirdim zaten.
  8. acerhizm

Joyeuse kullanıyorum ve ROM olarak da evox dün official sürümündeydim sabaha doğru Custom olanına geçtim ve daha iyi official halinden ama son zamanlarda iki romdada yavaş şarj sorunu var internetteki birçok modülü denedim sonuç aynı hiçbir şey değişmiyor. ROM'da değişesim yok EVO iyi gibi ama...
  9. acerhizm

Yardım EvoX Yavaş Şarj

Joyeuse kullanıyorum ve ROM olarak da evox dün official sürümündeydim sabaha doğru Custom olanına geçtim ve daha iyi official halinden ama son zamanlarda iki romdada yavaş şarj sorunu var internetteki birçok modülü denedim sonuç aynı hiçbir şey değişmiyor. ROM'da değişesim yok EVO iyi gibi ama...
  10. acerhizm

Rom Evolution X v7.0 [ANDROİD 13]

Miatoll içinde joyeuse var.
  11. acerhizm

Şarj konusunda iyi değilmi :D güldürme beni. EvoX deneyin.
  12. acerhizm

Hocam miui game turbonun portları var illaki biri çalışır youtubeda var videoları
  13. acerhizm

Soru MİUİ 14'ten beklentileriniz nelerdir?

Sorun yok hocam ne demek. CrDroidden nasıl vazgeçmediniz merak ediyorum kendi cihazım için konuşayım son updatelerinden sonra tüm BT yi bozdularda..
  14. acerhizm

AOSP de onun için portlar var.
  15. acerhizm

Dostum gapps kurmadın yada vanilla sürümünü indirdin bilip bilmeden sallamaman gerek. Gapps kur
Üst Alt