Soru Miatoll için Rom Önerisi

acerhizm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
15
Neredeyse tüm romları denedim ve sonuçlarını yazayım dedim sizlere öneriniz ne olur merak ediyorum. Umarım cevaplarsınız şimdiden teşekkürler..
NOT : Hiçbirinde İmei gitmedi. Xiaomi Türkiye çıkışlı.

CrDroid(En sevdiğim aosp ,galiba kernelinden dolayı birçok program açılmıyor. Port kamera ve oyunların bazıları dahil. Skorpi Hocam bakarsa memnun olurum.)

RiceDroid(NFC çalışmıyor ve bi yerden sonra rom saçmalıyor.)

Cherish OS (Overextending Hocamın tavsiyesi ile bulduğum şu zamana kadarda kullandığım üzmeyen tek rom. OTA güncellemeside alınsaydı tam olurdu.)

EvoX (İlk aosp denememdi fw kurduğum halde açılmadı ondan sonra hiç denemedim.)

Stock Romlar(Eu , Endo ve TR denedim. Gares en iyisi.)

Project Elixir(Asla dönmem çok buglu ve özelleştirme neredeyse yok tamamen abartmaca. Tavsiye etmem)

Miatoll kullananlar için hem öneri hem tavsiye konusu bu sizlerde rom tavsiye ederseniz sevinirim veya romda ki bugların çözümünü biliyorsanız özellikle CrDroid için konuşuyorum..

Son düzenleme:

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
Neredeyse tüm romları denedim ve sonuçlarını yazayım dedim sizlere öneriniz ne olur merak ediyorum. Umarım cevaplarsınız şimdiden teşekkürler..
NOT : Hiçbirinde İmei gitmedi. Xiaomi Türkiye çıkışlı.

CrDroid(En sevdiğim aosp ,galiba kernelinden dolayı birçok program açılmıyor. Port kamera ve oyunların bazıları dahil. Skorpi Hocam bakarsa memnun olurum.)

RiceDroid(NFC çalışmıyor ve bi yerden sonra rom saçmalıyor.)

Cherish OS (Overextending Hocamın tavsiyesi ile bulduğum şu zamana kadarda kullandığım üzmeyen tek rom. OTA güncellemeside alınsaydı tam olurdu.)

EvoX (İlk aosp denememdi fw kurduğum halde açılmadı ondan sonra hiç denemedim.)

Stock Romlar(Eu , Endo ve TR denedim. Gares en iyisi.)

Project Elixir(Asla dönmem çok buglu ve özelleştirme neredeyse yok tamamen abartmaca. Tavsiye etmem)

Miatoll kullananlar için hem öneri hem tavsiye konusu bu sizlerde rom tavsiye ederseniz sevinirim veya romda ki bugların çözümünü biliyorsanız özellikle CrDroid için konuşuyorum..
Hocam Kernel değiştirmek cr droidde?

acerhizm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
15
Hocam Kernel değiştirmek cr droidde?
Hocam son fixle beraber o sorun çözülmüş crdroid döndüm o yüzden şimdi miui camera port için miui library arıyorum o cihazda yok diye kullandığım kamera portu kamerayı çökertiyor bağlanılamıyor diyor.

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
Hocam son fixle beraber o sorun çözülmüş crdroid döndüm o yüzden şimdi miui camera port için miui library arıyorum o cihazda yok diye kullandığım kamera portu kamerayı çökertiyor bağlanılamıyor diyor.
Hocam pubg'de girmeme sorunu vardı dosya izni verilmiyordu android 13'te onada bakarmısın

acerhizm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
15
Hocam pubg'de girmeme sorunu vardı dosya izni verilmiyordu android 13'te onada bakarmısın
Hallederim hocam şuan wr yüklemiştim onuda yüklerim sorun yok . Sizde güzel çalışan port kamera varmıdır ?

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130

acerhizm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
15
Eu MIUI 13
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hafta sonu cr droid denerim o zaman yine
Hocam bana kamera lazım ya çalışan. Miui olması gerekmiyor lensler çalışsın yeter ve özellikler.

Üst Alt