abuzer02 kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Mi 9t MIUI 12.1.4 Android 11 twrp sorunu

Orangefox da yükledim ama yine hafızayı görmüyor
  2. A

Recovery Mi 9T Android 11 Yeni Twrp Tek Tık Kurulum

Hocam cihazın şifrelerini kaldırdım konudaki işlemleri yaptım ama twrp yine şifreli gibi dahili hafıza değişik yazılar çıkıyor bende USB otg den magiski flashlıyorum temizleme bölümünden format data yes yapıp yeniden başlatmadan twrp ekranına geliyorum ama yine dahili hafıza acayip yazılar...
  3. A

Twrp Cihazdaki şifreyi kaldırdım Hocam bu konudakileri harfiyen yapıyorum https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-9t-android-11-yeni-twrp-tek-tik-kurulum.116983/ Telefonun şifrelerini kaldırıyorum geliştirici seçeneklerinden USB hata ayıklama yapılmayı aktif ediyorum Cihazı fastboota alıyorum...
  4. A

Hocam aynısını yapıyorum ama dahili hafıza acayip yazılar çıkıyor telefonda şifrede yok
  5. A

Arkadaşlar yardımcı olacak yokmu 1632469506 Arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz
  6. A

Arkadaşlar telefonum mi 9t yurtdışı IMEI kayıtlı MIUI 12.1.4 Android 11 global kararlı rom yüklü kaç defa twrp yüklemeye çalıştım ilk yüklemede oluyor ama telefonu yeniden başlatıp ses yükseltme tuşuna basınca twrp ekranı gelmiyor normal recovery ekranı geliyor ayrıca twrp yüklemeye çalıştım bu...
  7. A

Yardım Mi 9 t yurtdışı imei kayıtlı telefonu sıfırlama

Teşekkür ederim hocam 1631697263 Teşekkür ederim
  8. A

Yardım Mi 9 t yurtdışı imei kayıtlı telefonu sıfırlama

Mi 9 t yurtdışı imei kayıtlı telefonumu sıfırlamak istiyorum imeinin silinmemesi için nasıl bi yol izlemeliyim
  9. A

Android 11 | MIUI V12.0.1.0.RJZMIXM | Global Kararlı Rom | Redmi Note 9 Pro Joyeuse

Hocam mi flash tool ile fastboot rom yükleyebilirmiyiz telefon yurtdışı kayıtlı
  10. A

Yardım Redmi note 9 pro güncelleme sonrası ahizeden ses gelmiyor

Redmi note 9 pro cihaz yurtdışı kayıtlı güncelleme sonrası ahizeden ses gelmiyor arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim
  11. A

Rom MIUI 12.5 | MIUI Hellas XTRV 21.4.1 PORT ~ Miatoll

Mi 6 ile uyumlu rom varmı hocam
  12. A

Çözüldü mi 6 mi flash fastboot rom yükleme hatası

arkadaşlar açıldı çok şükür ALLAH hepinizden razı olsun çok teşekkür ederim
  13. A

denedin hocam yine aynı 1617794682 Deneyelim bakalım hocam 1617794810 Arkadaşlar twrp ile miui tabanlı custom rom yükledim açıldı ayrıva twrp menüsünde persist bağlanmıyor diye uyarı aldım fastboor romun içindeki persist.img dosyasını twrp ile flashladım costom rom açılıyor aceba fasboot rom...
  14. A

Arkadaşlar bu videodaki seçeneklerin hepsini yaptım Ama telefon kurulumda kalıyor 1617793262 +
  15. A

hocam mi flash 2018 ile yükledim succes dedi telefon mi logosundan sonra powered by android logosuna geldi üç nokta ilerliyor ama bi türlü açıimıyor 1617792272 Arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim
Üst Alt