abilgen73 kullanıcısının son içeriği

1. abilgen73

Tavsiye Xiaomi pro 2 scooter 40km hıza çıkarma

Kendi cihazında uygulamış olduğum özel yazılımı you tube da yayımlamıştım. Bu yazılım yutdışından bir tanıdık tarafından bana verildi ve sadece bende olan bir Custom yazılımdır. Yapmamanız gereken tek şey son güncellemeyi cihazınıza yüklememeniz. Son güncelleme Custom yazılımları engellemektedir.
  2. abilgen73

Haber Xiaomi Mi10 Ultra 11 Ağustos Tarihinde Duyuruyor

Yeni görseller.. ASUS_RogPhone 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. abilgen73

Haber Xiaomi Mi10 Ultra 11 Ağustos Tarihinde Duyuruyor

Xiaomi, Mi10 Ultra'yı 11 Ağustos tarihinde tanıtıyor. Mi10 Ultra Teknik özellikleri: 865+ işlemci RAM: 8/12 / 16GB, 128/256 / 512GB - 100 / 120W hızlı şarjlı 4500mAh pil - 120X Zoom ile arkada 4 kamera! 55W kablosuz şarj - Beyaz / siyah seramik ve şeffaf versiyon olacaktır. ASUS_RogPhone 2...
  4. abilgen73

Haber Xioami Mi10'dan Haberler Geldi.

Xiaomi, yakında çıkacak olan cihazının bazı özelliklerini yayınladı. 4500mAh pil 50W güce sahip çok hızlı şarj cihazı 30W kablosuz şarj cihazı 10W Ters Kablosuz Şarj Cihazı Ekran 90Hz OLED ve 1120nit'e kadar parlaklık Damla çentik olan ön kamera çok küçük olacak Stereo kulaklıklar...
  5. abilgen73

Haber Xiaomi Mi 10 dan ilk gerçek görüntü geldi

Xiaomi'nin Mi 10 modelinin ilk gerçek görüntüsü ortaya çıktı. Sızıntı haberlerine pek uymayan bir telefonla karşılaştık. Firma pro modelini de doğruladığı için bu görselin Mi 10 pro olma olasılığı bulunuyor. Arka kamera kombinasyonu beklendiği gibi 4 kamera ile tasarlanmış. ASUS_I001DC...
  6. abilgen73

Haber Xiaomi Redmi K30 120Hz Ekranla Geliyor

Redmi K30 dan yeni görseller ortaya çıktı. Lansman tarihi de bu görsellerde görülüyor. ASUS_ROG2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. abilgen73

Haber Xiaomi Redmi K30 120Hz Ekranla Geliyor

Xiaomi alt markasını olan Redmi K30 modelini tanıtmak üzere. Henüz tanıtım tarihi belli olmamakla birlikte sızıntı görselleri ve teknik özellikleri ortaya çıktı. En önemli özelliği ekran tarafında olduğu ve 6.6" 120hz gibi yüksek bir ekran tazeleme hızına sahip olacağı yönünde. Bununla birlikte...
  8. abilgen73

Sohbet Sohbet köşesi

Hayırlı cumalar dilerim. ASUS_ROG2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. abilgen73

Sohbet Sohbet köşesi

Cumanız ve kandiliniz mübarek olsun. ASUS_ROG2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. abilgen73

Haber Poco F2 Ortaya Çıktı.

Şu anki yazılım bilgileri ASUS_ROG2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. abilgen73

Spigen yayınlamış ben uydurmadım. Spigen hep önceden cihazları sızdırır. ASUS_ROG2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. abilgen73

Xiaomi alt markası Poco nun ikinci versiyonu olacak olan Poco F2 tanınmış aksesuar üreticisi Spigen tarafından ortaya çıktı. Redmi K20 ye çok benzeyen tasarıma sahip olan Poco F2 motorlu selfie kameraya sahip olacak ve ekran dan parmak izi sensörü bulunacak. Full Amoled ekran bizleri...
  13. abilgen73

Sohbet Sohbet köşesi

Günaydın iyi günler diliyorum. ASUS_ROG2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. abilgen73

Sohbet Sohbet köşesi

İyi Pazarlar dostlar. OnePlus 7 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. abilgen73

Haber Xiaomi Mi Note 10 Penta Kamera İle Geliyor.

14 Kasım'da açıklanacak olan Xiaomi Mi Note 10, sırtındaki penta kamera kurulumuyla gelecek. Xioami akıllı telefon hakkında pek bir şey söylemezken, şirket telefonun kamera kurulumunu detaylandırmak için görsel yayımladı. Mi Note 10, 5MP 5x telefoto, 12MP portre, 20MP ultra geniş açı ve 2MP...
Üst Alt