aag1907 kullanıcısının son içeriği

1. A

Rom MIUI TR - 8.4.29 [Miui9]

haqanguven hocam elinize emeğinize sağlık.Yaptığınız romu başka cihazlara portlamak ya da düzenlemek vs.mümkün müdür ? Konuyu en başından beri takip etmekteyim,vallahi imrenerek bakıyorum :) Cihazım Mi Max 3/64 Teşekkürler
  2. A

Yardım Mi max yedek parça

Değerli forum üyeleri, Acil olarak Mi Max ses açma - kısma - power tuşları ve bunların bağlantısını sağlayan filme ihtiyacım var. Yardımcı olabilir misiniz ? Şimdiden teşekkürler.
  3. A

Rom MIUI Mi Globe ROM Özellikleri ve Yükleme talimatı

İlahi hocam Allah uzun ömürler versin. O zaman sadece dolby seçerek yeni rom indireceğim.Viperı kaldırıp dolby flashlama şansımız var mıdır?Bu arada miui'nin varsayılan ekolayzır ve kulaklık efektleri kısmı çalışmıyor ,tıkladığım zaman ayarlar durduruldu deyip atıyor,sanırım viper yüklü olduğu...
  4. A

Globe romu mi max pro cihazıma yükledim,performansı siğer romlara göre MÜTHİŞ Tek sıntım Viper4arise ile ilgili.Yüklerken sadece viperı seçtim ,dolby yüklemedim.Programı aktif edemiyorum, hiçbir şekilde ses iyileştirmesi yapamadım.E tabi hep ekolu kullanınca romları,onsuz tatmin etmiyor. Ekran...
  5. A

Anladım hocam, çok teşekkür ederim.Şu an multirom kullanıyorum eu tabanlı, stabil çıkana kadar bununla devam etme düşüncesindeyim, Ayrıca kafama takılan bir şey var biraz konu dışı olacak ama , 2 kasımda miui 9 stabil Hindistan'da dağıtılacak, bölge ayarlarını Hindistan olarak değiştirsek...
  6. A

Mesela mail bildirimleri.Ne yaparsan yap bildirimler ya geç geliyor ya da gelmiyor-du.Mail almak için illa programın içine girip refresh yapmak gerekiyordu. Diğer bildirimlerde iki parmak ile bildirimi genişletiyorduk bu romda da aynı mı ? Lineage OS tabanlı rom kullandıysanız bilirsiniz ...
  7. A

Öncelikle emeğiniz için teşekkürler. Pure romlardaki gibi bir bildirim sistemi mevcut mudur bu romda ?Stok miui romlarından farkı nedir gözlemlediğiniz kadarıyla aktarabilir misiniz ? Ayrıca android versiyonu 9 stabil mi yoksa beta ama stabil kadar stabil midir :))
Üst Alt