88my kullanıcısının son içeriği

1. 8

Soru Mi5'lerin ömrü ne kadar?(Kapanma Sorunu?)

Dostum maalesef mi5 ten sonra bir çok farklı telefon kullandım güncel modellerden hiçbirisi mi5 in yerini dolduramıyor, boyut olarak, işlevsellik olarak, özellikleri olarak zamanının çok ötesinde bir telefondu mi5, hatta epey sitesine girip mi 5 teki özellikleri yazın hepsinin bir arada...
  2. 8

Çözüldü mi 5 açılmama sorunu

Dediklerini bizler de denedik, maalesef mevcut anakart için çözüm yok, şuan aklımdaki tek soru yeni anakart aldığımda aynısı olur mu? En son onu deneyeceğim gözümü karartıp aliexpressten sipariş vereceğim.
  3. 8

Sorununuz çözüldüyse ne mutlu bana, ped ben bulamadım bulunduğum ilde zaten küçük bir anadolu şehri, ama siz ped değiştirme konusunu yapıp dönüş yaparsanız sevinirim, çünkü benim çözüm yöntemimde arada sırada yine ekran kapanıyor..
  4. 8

Bende ilk başta tesadüf sandım ama inanki her seferinde açıldı, sonradan soğutucu padlerden kaynaklandığını öğrendim (heralde buradaki bir konuda bir arkadaş yazmıştı), anakartın koruyucusunu çıkarıp padlerin olduğu kısma baskı yapınca ekran anında geliyordu, her seferinde denedim çalışıyor...
  5. 8

Telefonun batarya takılı halde arka kapağını aç ve derin dondurucuya koy, 5 dakika sonra ekranın açıldığını göreceksin, muhtemelen kronik sorun olmuş
  6. 8

Yardım Mi5 Kapanma Sorunu

Arkadaşım maalesef kesin çözüm yok, birçok kişi çözüm için uğraşmayı da bıraktı, imkanın varsa telefonundaki verileri kurtar ve telefonu değiştirmeye bak, çözüm belki hiç bulunmayabilir.
  7. 8

Doğru olma ihtimali yüksek, çünkü her seferinde az biraz soğutma sonucunda ekran geri geliyor anında, o zaman o soğutucu pedleri yenileyerek tekrar kullanıp sonucu yazayım, tabi önce kaliteli soğutucu ped bulmak lazım. 1592287626 2017 Temmuzda almıştım, bir defa evoserviste ekran değişimi...
  8. 8

Arkadaşlar soruna geçici olarak çözüm buldum, Telefon ekranı açılmadığı durumda arka kapağı çıkartıyorum, anakart muhafaza kapağını da çıkartıyorum (ben anakart muhafaza kapağını vidasız kullandığım için kolayca çıkıyor) sonra telefonu o haliyle buzdolabının no frost derin dondurucu kısmına...
  9. 8

Temmuz 2016 da almıştım, yaklaşık 4 yıl oldu ve maalesef geçen ay kapanma sorunu başladı. Batarya son bir yıldır bir günü çıkartamıyordu ama yine de değiştirmedim. Kamerası olsun, kullanımı olsun, efsane telefondur benim için. Kapanma sorunu olmasa (şuan halen çözümü bulunmadı) en az 2 yıl daha...
  10. 8

Çözüldü mi 5 açılmama sorunu

Problem çözülmedi arkadaşlar, sensörle ilgili de değil, sensör değiştiği halde aynı problem devam ediyor; Tam olarak problem şudur; kullanımdan sonra ekran kapattığımızda telefon açık olmasına rağmen ekran uyanmıyor fakat çağrı geldiğinde çalışıyor veya arka planda müzik açıksa çalmaya devam...
  11. 8

maalesef aynı sorun bende de olmaya başladı, ben havaların aşırı ısınmasına bağlamıştım ama heralde kronik bir sorun, 4 yılın sonunda telefon artık intihara kalkışmaya başladı, halbuki bir 4 yıl daha götürebilirdik birlikteliğimizi, ne de güzel bakmıştım oysa ki, telefonu görseniz 4 günlük...
  12. 8

Xiaomi mi5 'MHL' mi 'SLİMPORT' mu?

Ezcast wire adaptör kablolu bağlantı için kullanılabilir denemedim fakat universal olduğu için sorun olmaz, maalesef ülkemizde satışı yok
Üst Alt