Soru Zowie mi SteelSeries mi?

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
29
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
.
Telefon Modeli
.
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba arkadaşlar alabileceğim en iyi mouse'yi almak istiyorum, elim büyük ve sorunlar yaşamak istemiyorum. Sizce SteelSeries 710 mu daha iyidir EC 2 veya EC2 A mı? Genel olarak markaları da merak ediyorum. Yarı profesyonel olarak oynadığım için en iyi sensörlüyü almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

alirizabekci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali Rıza
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Steelseries Rival 650 kullanıyorum kablosuz olan modeli gayet rahat bir tutuş kablosuz bile olsa gecikme yaşamadım kendine has ek ağırlıkları var incelemenizi tavsiye ederim

Oyla:

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
29
Steelseries Rival 650 kullanıyorum kablosuz olan modeli gayet rahat bir tutuş kablosuz bile olsa gecikme yaşamadım kendine has ek ağırlıkları var incelemenizi tavsiye ederim
Onda yan tarafların erimesi gibi kronik bir sorun varmış sanırım o yüzden bakmadım

Oyla:

medracs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
mi 10
Konular
13
Sensör olarak sizce hangisi daha hızlı/iyiydi
Hangi sensör birimlerini kullandıklarını bilmiyorum açıkçası muhtemelen eşdeğer kalitededirler ama elde tutuşu ve oyunlarda verdiği performans açısından zowie almanı tavsiye ederim pismanda olmassın. cs go, pc pubg, cod ve battlefield 5 oynuyorum ben bu oyunları baz alarak konuşuyorum.

Oyla:

alirizabekci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali Rıza
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Onda yan tarafların erimesi gibi kronik bir sorun varmış sanırım o yüzden bakmadım
Evet o sorunu yaşayanlar varmış ben 8-9 aydır kullanıyorum daha başıma gelmedi ama geçen steelseries mail attım 1cift yan panel gönderimini ücretsiz sağladılar

Oyla:
Üst Alt