Çözüldü ziraat mobil nfc ödemesini açamıyorum

tozmen130

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Note 10S
Konular
20
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
endonezya 13.0.10
Telefon Modeli
rn10s
Bootloader Kilidi
Açık
ziraat mobilde temassız ödeme açamıyorum görseldeki uyarıyı veriyor cihaz ctspass geçememiş durumda ve root var roottan zygisk de acsam uygulamayi da gizlesem ayni hatayı veriyor napmalıyım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-03-30-20-58-23-273_com.ziraat.ziraatmobil.jpg
    Screenshot_2023-03-30-20-58-23-273_com.ziraat.ziraatmobil.jpg
    142,9 KB · Görüntüleme: 58
Çözüm
Ziraat mobil 2.4.7 versiyonunu kurdum. Mobil temassız için güncelleyin uyarısı çıktı. 2.5.0 versiyonu ile mobil temassız için güncelleme yapmışlar magisk ile gizlesek bile yemiyor ne yazıkki. Çözüm bulan olursa haber edebilir mi acaba?
Hocam ben magisk delta kurdum. Bunda magisk hide var onuna gizleniyor. Ben öyle hem bonus hem ziraat nfc aktif edebiliyorum. Magisk delta forumda var kurulumu vs ordan bakabilirsiniz
Edit: Uygulama - Magisk Delta
Bu linkten ulaşabilirsiniz ilgili konuya

tozmen130

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Note 10S
Konular
20
Root uyarısı vermediğine göre artık ziraat mobile giriş yapabilirsiniz, işlem yapabilirsiniz. Temassız ödeme ve Nfc konusunda bir fikrim yok, çünkü deneyim alanımda değiller.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aklıma şimdi geldi. Magisk nfc modülünü LSPosed üzerinden yüklediniz mi ?
nasıl yapılıyor bilmiyorum

Oyla:

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Önce github sitesinden Fox.mmy uygulamasını indiriyorsunuz ve onu tıklayarak kuruyorsunuz. Fox.mmy Magisk modüllerini kuran bir yönetici uygulamadır, onunla gerekli modülleri edinip kurmalısınız.

Nfc kurulumu :

LsPosed v1.8.6 -6712-zygisk-release.zip uygulamasını internette arayıp bulunuz, indiriniz. Daha sonra Fox.Mmy açınız, üstte depolamadan modül yü
kle yazan yeri tıklayınız ve LSPosed dosyasını nereye indirdiyseniz onu bulup ıklayınca kurulacaktır. Magiski de dört dörtlük her şeyi ile ayarladığınızı varsayarak telefonu reboot yapınız. Reboot' tan sonra Fox.Mmy' yi tıklayarak açınız ve kurmuş olduğunuz '' Zygisk-LSPosed modülünü orada bulunuz ve onun hemen altındaki '' Yapılandırma'' yazısını tıklayınız. Tıklayınca LSPosed uygulaması açılacaktır. Açılınca en altta-en solda bulunan aşağı bakan OK İşareti' ni tıklayınız. Modül deposu açılacaktır. Orada en üstte sağda arama işaretini tıklayıp '' Ara '' kısmına Auto Nfc yazınız. Onu görünce yazan yazı tıklanacak, sonra dosyalar. Yeni bir pencere açılacaktır. Orada sürümler ve dosyalar tıklanacak ve AutoNFC_1.4.apk gözükecekt,r. Onu tıklayıp indirin ve indirdikten sonra tıklayıp kurunuz. Aktif edilmesi gerekiyor diye bir yazı çıkacaktır, o yazıyı tıklayınız ve gerekli kutucuğu işaretleyip aktif ediniz ve telefonu Reboot yapınız. İşlem tamamdır.

-

Oyla:

tozmen130

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Note 10S
Konular
20
Önce github sitesinden Fox.mmy uygulamasını indiriyorsunuz ve onu tıklayarak kuruyorsunuz. Fox.mmy Magisk modüllerini kuran bir yönetici uygulamadır, onunla gerekli modülleri edinip kurmalısınız.

Nfc kurulumu :

LsPosed v1.8.6 -6712-zygisk-release.zip uygulamasını internette arayıp bulunuz, indiriniz. Daha sonra Fox.Mmy açınız, üstte depolamadan modül yü
kle yazan yeri tıklayınız ve LSPosed dosyasını nereye indirdiyseniz onu bulup ıklayınca kurulacaktır. Magiski de dört dörtlük her şeyi ile ayarladığınızı varsayarak telefonu reboot yapınız. Reboot' tan sonra Fox.Mmy' yi tıklayarak açınız ve kurmuş olduğunuz '' Zygisk-LSPosed modülünü orada bulunuz ve onun hemen altındaki '' Yapılandırma'' yazısını tıklayınız. Tıklayınca LSPosed uygulaması açılacaktır. Açılınca en altta-en solda bulunan aşağı bakan OK İşareti' ni tıklayınız. Modül deposu açılacaktır. Orada en üstte sağda arama işaretini tıklayıp '' Ara '' kısmına Auto Nfc yazınız. Onu görünce yazan yazı tıklanacak, sonra dosyalar. Yeni bir pencere açılacaktır. Orada sürümler ve dosyalar tıklanacak ve AutoNFC_1.4.apk gözükecekt,r. Onu tıklayıp indirin ve indirdikten sonra tıklayıp kurunuz. Aktif edilmesi gerekiyor diye bir yazı çıkacaktır, o yazıyı tıklayınız ve gerekli kutucuğu işaretleyip aktif ediniz ve telefonu Reboot yapınız. İşlem tamamdır.

-
sağolun deneyeceğim

Oyla:

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Magisk modülleri üzerinde yoğunlaşırsanız çıkan sorunları çabuk çözebilirsiniz. Takıldığınız yerde sorabilirsiniz.

Oyla:

tozmen130

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Note 10S
Konular
20

Nfc kurulumu :

-
hocam aktif edilmesi gerekiyor diye bir yazı yazmadı fakat moduller kismindan aktif edip ziraat mobili seçtim olmuştur heralde

hocam aktif edilmesi gerekiyor diye bir yazı yazmadı fakat moduller kismindan aktif edip ziraat mobili seçtim olmuştur heralde
ve yine değişen bir şey olmadı hocam

Son düzenleme:
Oyla:

curtana73

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aziz
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Bilgisayar Uzmanı
Konular
32
Banka uygulamalarını 2. alan açarak 2.ci alana kurun, root erişimini sadece ilk alana verin (varsayılan magisk için), böylece root görülse bile root erişimi banka programı için olmayacaktır. Be nde o şekilde kullanıyorum.

Oyla:

tozmen130

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Note 10S
Konular
20
Banka uygulamalarını 2. alan açarak 2.ci alana kurun, root erişimini sadece ilk alana verin (varsayılan magisk için), böylece root görülse bile root erişimi banka programı için olmayacaktır. Be nde o şekilde kullanıyorum.
root erisimini ilk alana nasıl veriyoruz

Oyla:

curtana73

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aziz
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Bilgisayar Uzmanı
Konular
32
Oyla:

tozmen130

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Note 10S
Konular
20
Magisk varsa zaten root vardır (ilk alanda), yoksa da yükleyebilirsiniz. Konu ile ilgili anlatım vardır zaten sitede.
ikinci alan aktifken telefon takılmaya başlıyor ve uygulamaya girmek için de alan değiştirmek gerekiyo tabi nfc odemesi yaparken de alan değiştirmek zorunda kalıyoruz bunla uğraşmadan çözmeye çalışacağım hocam ben çizebilirsem root uyarısı vermiyor şu an ama temassız ödemeyi yine kullanamıyorum sebebini anlayamadım bankayı ararım eğer cozemezsem

Oyla:

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57

ve yine değişen bir şey olmadı hocam
Doğru yüklemişsiniz. Sanırım yüklemediğiniz başka moduller var. Hangi diğer magisk modullerü var telefonunuzda ? Yszarmısınız ? Magiski veya fox.Mmy' yi açınız, oradaki modülleri bana yazarmısınız ?

Oyla:
Üst Alt