Çözüldü ziraat mobil nfc ödemesini açamıyorum

tozmen130

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Note 10S
Konular
20
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
endonezya 13.0.10
Telefon Modeli
rn10s
Bootloader Kilidi
Açık
ziraat mobilde temassız ödeme açamıyorum görseldeki uyarıyı veriyor cihaz ctspass geçememiş durumda ve root var roottan zygisk de acsam uygulamayi da gizlesem ayni hatayı veriyor napmalıyım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-03-30-20-58-23-273_com.ziraat.ziraatmobil.jpg
    Screenshot_2023-03-30-20-58-23-273_com.ziraat.ziraatmobil.jpg
    142,9 KB · Görüntüleme: 58
Çözüm
Ziraat mobil 2.4.7 versiyonunu kurdum. Mobil temassız için güncelleyin uyarısı çıktı. 2.5.0 versiyonu ile mobil temassız için güncelleme yapmışlar magisk ile gizlesek bile yemiyor ne yazıkki. Çözüm bulan olursa haber edebilir mi acaba?
Hocam ben magisk delta kurdum. Bunda magisk hide var onuna gizleniyor. Ben öyle hem bonus hem ziraat nfc aktif edebiliyorum. Magisk delta forumda var kurulumu vs ordan bakabilirsiniz
Edit: Uygulama - Magisk Delta
Bu linkten ulaşabilirsiniz ilgili konuya

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
ziraat mobilde temassız ödeme açamıyorum görseldeki uyarıyı veriyor cihaz ctspass geçememiş durumda ve root var roottan zygisk de acsam uygulamayi da gizlesem ayni hatayı veriyor napmalıyım
Telefonunuzun NFC özelliği varmı ? Eğer yoksa NFC yükleseniz bile fayda edeceğini sanmıyorum. Mesaj güvenlik sorunu olduğunu belirtiyor.

Oyla:

3miRun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Sweet
Konular
65
Magiske shamiko flashlayın hocam Zygiskten daha iyi iş görüyor. Flashladıktan sonra Zygiski açıp Configure Denylist'den Ziraat'in bağlı olduğu tüm hizmetleri seçin. Ardından ziraat uygulamasının verilerini temizleyip telefonunuzu yeniden başlatın sorununuz hallolacaktır.
Bu arada enforce denylist kapalı olması gerekiyor.

Oyla:

tozmen130

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Note 10S
Konular
20
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefonunuzun NFC özelliği varmı ? Eğer yoksa NFC yükleseniz bile fayda edeceğini sanmıyorum. Mesaj güvenlik sorunu olduğunu belirtiyor.
hocam nfc var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Magiske shamiko flashlayın hocam Zygiskten daha iyi iş görüyor. Flashladıktan sonra Zygiski açıp Configure Denylist'den Ziraat'in bağlı olduğu tüm hizmetleri seçin. Ardından ziraat uygulamasının verilerini temizleyip telefonunuzu yeniden başlatın sorununuz hallolacaktır.
deneyeyim hocam

Oyla:

tozmen130

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Note 10S
Konular
20
işe yaramadı hocam

Oyla:

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Aynen katılıyorum. Ben banka uygulamalarını anlattığınız şekilde ayarlarım her zaman. Shamiko çok başarılı oluyor.

Oyla:

tozmen130

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Note 10S
Konular
20
Aynen katılıyorum. Ben banka uygulamalarını anlattığınız şekilde ayarlarım her zaman. Shamiko çok başarılı oluyor.
ziraat uygulamasina giremedim hocam bu şekilde root uyarısı veriyor

Oyla:

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
ziraat uygulamasina giremedim hocam bu şekilde root uyarısı veriyor
3MiRun arkadaşımızın tarif ettiği gibi yapınız. Tarif edileni yaptıktan sonra ziraat mobil uygulamasının simgesine parmağınızı bir müddet basılı tutunuz. Açılan pencerede '' Uygulama Bilgileri '' yazan yeri tıklayınız. Açılan pencerede ise '' Depolama alanı ve Önbellek '' yazan yeri tıklayınız. Yeni açılan pencerede ise '' Depolama alanını temizle '' yazan yeri ve onun ardından da '' sil'' yazan yeri tıklayınız. İşlem tamamdır.

Tekrar Ziraat mobil simgesini tıklayınız bakalım root uyarısı verecek mi ?

Oyla:

tozmen130

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Note 10S
Konular
20
3MiRun arkadaşımızın tarif ettiği gibi yapınız. Tarif edileni yaptıktan sonra ziraat mobil uygulamasının simgesine parmağınızı bir müddet basılı tutunuz. Açılan pencerede '' Uygulama Bilgileri '' yazan yeri tıklayınız. Açılan pencerede ise '' Depolama alanı ve Önbellek '' yazan yeri tıklayınız. Yeni açılan pencerede ise '' Depolama alanını temizle '' yazan yeri ve onun ardından da '' sil'' yazan yeri tıklayınız. İşlem tamamdır.

Tekrar Ziraat mobil simgesini tıklayınız bakalım root uyarısı verecek mi ?
hocam bunlari denedim magisk uygulamasını gizle dedim root uyarısı vermedi ama yine temassız ödeme açılmıyor

Oyla:

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
hocam bunlari denedim magisk uygulamasını gizle dedim root uyarısı vermedi ama yine temassız ödeme açılmıyor
Root uyarısı vermediğine göre artık ziraat mobile giriş yapabilirsiniz, işlem yapabilirsiniz. Temassız ödeme ve Nfc konusunda bir fikrim yok, çünkü deneyim alanımda değiller.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aklıma şimdi geldi. Magisk nfc modülünü LSPosed üzerinden yüklediniz mi ?

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt