Yardım Zil sesi çalmıyor

dnzmhr11

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Pocophone f1
Konular
18
Telefonun zil sesi sessizden çıkardığım halde çalmıyor kapatıp açtım düzelmedi

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Düzelmez tabi hocam,düzelmesin de çünkü ortada pek bi bilgi yok.bu olay hep mi vardı yeni mi oldu,bi işlem yaptıktan sonra mı böyle oldu.böyle kuru bilgili konuları sevmiyorum ben.cihazı yeni mi aldık.kafamda aklımda deli sorular

Oyla:

dnzmhr11

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Pocophone f1
Konular
18
Düzelmez tabi hocam,düzelmesin de çünkü ortada pek bi bilgi yok.bu olay hep mi vardı yeni mi oldu,bi işlem yaptıktan sonra mı böyle oldu.böyle kuru bilgili konuları sevmiyorum ben.cihazı yeni mi aldık.kafamda aklımda deli sorular
Bi işlem yapmadım telefonu alalı çok oldu ilk defa bu sorun oldu yeniden stable sürüm indirip yükledim yine düzelmedi telefonu birisi arasa duyamıyorum ne yapacağım bilmiyorum fabrika ayarlarına dönsem bi sürü iş neden böyle oldu anlamadım

Oyla:

Detail

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
MI6
Meslek
Eczacı
Konular
1
Aynı sorun ben de var, yeni başladı sanırım son güncellemeden sonra oldu, MI6 bu arada yukardaki notu yazan arkadaş, bunu yazmış sonra bilgi gelince bi daha ilgilenmemiş o notu yazarken biraz keyifsizdi herhalde

Zil çalmaya başlıyor bi kere çalıp susuyor, zil ve4 bildirim sesleri susturuldu yazıyor ekranda bi kutucuk içinde çalma işlemi yada konuşma bitince zil sesleri normale döndürüldü diyor ancak bi sonra ki gelen aramada aynı şey oluyopr. Bu son güncelmeden sonra oldu ancak başka program etkisi var mı bilmiyorum 2 senedir kullandığım MI6 ilk defa yaşıyorum bu sorunu

Oyla:

dnzmhr11

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Pocophone f1
Konular
18
Aynı sorun ben de var, yeni başladı sanırım son güncellemeden sonra oldu, MI6 bu arada yukardaki notu yazan arkadaş, bunu yazmış sonra bilgi gelince bi daha ilgilenmemiş o notu yazarken biraz keyifsizdi herhalde

Zil çalmaya başlıyor bi kere çalıp susuyor, zil ve4 bildirim sesleri susturuldu yazıyor ekranda bi kutucuk içinde çalma işlemi yada konuşma bitince zil sesleri normale döndürüldü diyor ancak bi sonra ki gelen aramada aynı şey oluyopr. Bu son güncelmeden sonra oldu ancak başka program etkisi var mı bilmiyorum 2 senedir kullandığım MI6 ilk defa yaşıyorum bu sorunu

Hattı çıkar telefonu kapat aç düzeliyor kardeşim

Oyla:

MehmetCetinbudak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi8
Konular
1
Zil sesini açma/kapama olarak açık duruma almış olsanız bile, zil ses seviyesi sıfır seviyesinde kalmış olabilir mi?

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Faho06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fahrettin
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
0
Arkadaşlar Ben çözdüm videolu anlatım var xiaomi Telefonlarda Zil sesi susturuldu yazın çıkıyor Youtube da
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sorununuz un işte çözüm videosu

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
Oyla:

Sebihakbudak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sebiha
Cihazım
Xiaomi redm no8
Konular
0
Bütün sesler ve zil sesim açık olmasına rağmen çalmıyor sesi çıkmıyor

Oyla:

cmndsee16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
0
Aynı sorun bende oldu çözebildiniz mi?

Arkadaşlar Ben çözdüm videolu anlatım var xiaomi Telefonlarda Zil sesi susturuldu yazın çıkıyor Youtube da

sorununuz un işte çözüm videosu

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Hatirliyormusunuz ne işlem yaptigini video silinmiş

Oyla:
Üst Alt