Yardım zhuti.designer.xiaomi.com üyelik kabul

17mart

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kadir
Cihazım
samsung
Konular
12
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global
Telefon Modeli
redmi8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
kayıtta herşey bitti buraya kayıt olamıyorum benden bir şey istiyor amam çince oldugundan bilemiyorum kayıt olmamda yardım edermisiniz redmi 8 global telefon kullanıyorum düzenlediğim ( kendime göre ) temalar 5 sonra eskiye dönüyor buraya kayıt olma sartı varmıs lütfen yardımcı olurmusunuz.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Kayıt olduktan sonra e-posta adresinize mail geldi mi? Bu e-posta adresinde tasarımcı telegram adresi var. Telegram adresine girip
@Bruce3853 e ekran görüntüsü atıp yardımcı olmasını isteyebilirsiniz. Kendisi hem kayıt işlemleri hemde tema onayları veren denetleyen kişidir. Hafta sonu yazarsanız cevap vermez. Hafta içi erken saatlerde yazarak cevap alabilirsiniz.

Oyla:

17mart

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kadir
Cihazım
samsung
Konular
12
Kayıt olduktan sonra e-posta adresinize mail geldi mi? Bu e-posta adresinde tasarımcı telegram adresi var. Telegram adresine girip
@Bruce3853 e ekran görüntüsü atıp yardımcı olmasını isteyebilirsiniz. Kendisi hem kayıt işlemleri hemde tema onayları veren denetleyen kişidir. Hafta sonu yazarsanız cevap vermez. Hafta içi erken saatlerde yazarak cevap alabilirsiniz.
Sagol tasarım ile ilgili e-posta yolla diyor ben tasarımcı değilimki sadece uye olup .mtz temaları kullanmak istiyorum baska derdim yok

Oyla:

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Sagol tasarım ile ilgili e-posta yolla diyor ben tasarımcı değilimki sadece uye olup .mtz temaları kullanmak istiyorum baska derdim yok

Tasarımcı olup olmamanız fark etmiyor. Üye olan %60-70 i kendi temalarını kullanmak için kayıt olup tema yüklüyor.
Bu arada sorununuzu İngilizce olarak yazıp kayıt olduğunuz adresten ID numaranızı yazıp o şekilde yardım isteyin. Tema yüklemek için de konu üzerinden gerekli bilgileri okuyup o şekilde tema yükleyin.

Oyla:
Üst Alt