Yardım Zepp Life güncelleme sonrası Mi Band 6 Saat Yüzleri Yükleyememe

cokkek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
2
Merhaba, Mi Band 6 ve özellikle Zepp Life güncelleme sonrası android Marketten indirilen Mi Band 6 Saat Yüzleri uygulaması ile artık saat yüzleri yüklenemiyor sanırım. Ne yapılabilir acaba?

hardnrocker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Mi6 6-64
Konular
8
Merhaba, Mi Band 6 ve özellikle Zepp Life güncelleme sonrası android Marketten indirilen Mi Band 6 Saat Yüzleri uygulaması ile artık saat yüzleri yüklenemiyor sanırım. Ne yapılabilir acaba?
Ben de huawei gt runner geçtim. Mi band 6 bilekliği yeğene verdim. Telefonuna zepp life uygulamasını kurdum. Kadran kısmında yönetici çıkmıyor. Buna bağlı olarak da play üzerinden hangi face yüklesem de indirilen arayüzler senkron edilemiyor.
Saatler spor özelliği ve diğer özellikler bakımından band lardan öne geçmeye başladı. Spor yaptığımdan runner modele geçtim. Önceden saatler daha çok Konuşma özelliği öndeydi, şimdi iki alanda da önde. Özellikle spor değerlerini anında ve doğru veriyor. Band 4 ten 6 ya geçtim. 7 açıklandığında artık band serisinin kendini yenileyemediğini iyice anladım. Bu zepp uygulaması ve ara yüz yükleyememe ile ne kadar doğru karar verdiğimi anladım.
YD Mi 6 telefondan 5 sene sonra, YD 11T modeline geçtim. Artık xiaomi telefon serisi de kabak tadı vermeye başladı. Bu 11t de büyük ihtimal bu markada son telefonum olacak. Huawei hoşuma gitmeye başladı sistem olarak.

cokkek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
2
Söylediklerinizde haklısınız, saat arayüzünü değiştirememek gerçekten canımı sıktı. Kendi default arayüzleri de çoğunlukla saçma sapan arayüzler. Bakalım, belki band watch faces uygulamaları bir güncelleme yapar 🙏

hardnrocker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Mi6 6-64
Konular
8
Söylediklerinizde haklısınız, saat arayüzünü değiştirememek gerçekten canımı sıktı. Kendi default arayüzleri de çoğunlukla saçma sapan arayüzler. Bakalım, belki band watch faces uygulamaları bir güncelleme yapar 🙏
Ben çok denedim play üzerinden. Hatta zip dosyası olarak indirip, app klasörüne yapıştırdım vs. Hiç biri olmadı.
En son çare zepp life uygulamasının önceki sürümlerini apk olarak indirip güncellemeden kullanmak kaldı. Biraz uğraştırıcı olduğundan şimdilik saldım.
Yeğen kullanacağından baymak istemedim. Kendi fotoğraf klasöründen bir fotoğrafı şimdilik custom olarak ayarlayıp bıraktım.
İsterseniz zamanınız varsa zepp life eski sürüm indirip deneyin. Fakat uzun sürebilir işlemler. Ben de öyle yapmayı düşünüyorum yeğen müsayit olunca.

cokkek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
2
Eski sürüm apksı aklıma gelmedi değil. Çok sağ olun cevaplarınız için 🙏

Üst Alt