Yardım Yüz Kilidim Başkalarına da Açılıyor

Sanane589

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Davuy
Cihazım
Casper
Konular
12
Merhaba Telefonuma Yüz kilidi koydum fakat mesela dün bı arkadasim yüzüne tutunca telefon açıldı herhangi bir benzerligimizde yok ayrıca . Birkaç deneme daha yaptı yine açtı kardeşimin yüzündede aciliyo 10 yaş var aramızda yine benzerlik yok anlamadim yani çok saçma neden olabilir acaba . Varmı başkasında bu sorun

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dfnipk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Nevertoolate
Cihazım
Redmi note 6pro
Konular
12
Merhaba Telefonuma Yüz kilidi koydum fakat mesela dün bı arkadasim yüzüne tutunca telefon açıldı herhangi bir benzerligimizde yok ayrıca . Birkaç deneme daha yaptı yine açtı kardeşimin yüzündede aciliyo 10 yaş var aramızda yine benzerlik yok anlamadim yani çok saçma neden olabilir acaba . Varmı başkasında bu sorun

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Redmi Note 8pro cihazımda bir kaç yüz verisi denemiştim fakat yalnızca benim yüz verimle kilit açılıyordu.Fakat Redmi Note 9s cihazımda herkesin yüz verisi ile kilit açılıyor bu sebeple parmak izi kullanmayı daha güvenli buluyorum.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Kamerayı silip yüzünüzün iyi bir ışık aldığı ortamda kilidi koymayı deneyin. Ben abimin telefonunu açabiliyordum güzel ışık alan ortamda tekrar kilidi koyunca açılmadı.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Burası kapalı mı?

Üst Alt