Haber Yurtdışından telefon getirme süresi değişti.

" Yurtdışından getirilen cep telefonlarının Türkiye'de kullanımına ilişikin düzenlemede değişikliğe gidildi.

2 yılda bir tane olan cep telefonu getirebilme imkanı, 3 yılda bir olarak degiştirildi.
Yurtdışından getirilen cep telefonlarının kayda girmesi için 2019 itibariyle 618,60 TL harç ücretinin yatırılması gerekiyor. "

Kaynak:

hasanbasdereli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
sahibinden.com dan ilanı görüp bir satıcıdan 3 sene önce mi5 almıştım 3 senedir kullanıyorum. imei numarasını kendim hallettim.
eşimede aynı şekilde sahibinden.com üzerinden mi5s aldım adam imei numarasını kendi kırmıştı. 2 yıldır kullanıyor. büyük konuşmak istemem ama bundan sonraki telefonlaramı bu şekilde alacağım. şayet imei numarası değiştirilemiyor ise o zaman ithalat garantili düşünebilirim ancak.

imei olayı cihaza göre farklılık gösteriyor. şuanda güncel cihazlardan mi 9 se imei çözülebiliyor artık..

kayahan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayahan
Cihazım
Mi 8
Konular
16
sahibinden.com dan ilanı görüp bir satıcıdan 3 sene önce mi5 almıştım 3 senedir kullanıyorum. imei numarasını kendim hallettim.
eşimede aynı şekilde sahibinden.com üzerinden mi5s aldım adam imei numarasını kendi kırmıştı. 2 yıldır kullanıyor. büyük konuşmak istemem ama bundan sonraki telefonlaramı bu şekilde alacağım. şayet imei numarası değiştirilemiyor ise o zaman ithalat garantili düşünebilirim ancak.
imei olayı nasıl yapılıyor kısaca anlatabilir misiniz?

enjoy_mi

Ya Sabur....
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Memur
Konular
13
mi 8 se düşünürseniz elimde 3 adet mevcut hocam.. saygılar

hasanbasdereli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
imei olayı nasıl yapılıyor kısaca anlatabilir misiniz?

forumda bununla ilgili bilgi vermek konu paylaşımı yasak diye biliyorum. sizin almayı düşündüğünüz modellerden mi 8 için yakın zamanda imei çözümü gelecekmiş diye duydum. mi 9 için ise pasaport kaydı gerekiyor. şuanda güncel cihazlardan sadece mi 9 se yi bu yolla alabilirsiniz..

kayahan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayahan
Cihazım
Mi 8
Konular
16
forumda bununla ilgili bilgi vermek konu paylaşımı yasak diye biliyorum. sizin almayı düşündüğünüz modellerden mi 8 için yakın zamanda imei çözümü gelecekmiş diye duydum. mi 9 için ise pasaport kaydı gerekiyor. şuanda güncel cihazlardan sadece mi 9 se yi bu yolla alabilirsiniz..
anladım çok teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sağolun

Son düzenleme:

enjoy_mi

Ya Sabur....
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Ali
Cihazım