Soru Yurtdışı ve IMEI Atılmış Redmi Note 9'u MIUI 13'e Güncellemek

cuckolding

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco
Cihazım
Poco X3 NFC 128
Konular
16
Emin olmak için soracağım. Ben bu cihazı bir kez ayarlardan MIUI 13'e güncelledim ve brick oldu. Telefoncuya unbrick ettirdik. Şimdi güncellemeyi ayarlar yerine Fastboot üzerinden yaparsam ve Mi Flash'ta CLEAN ALL'u işaretlersem brick olmayacak, doğru mu? Ekstra bir işleme gerek yok.
Ayarlar kısmından yapmayı önermiş arkadaşlar. Ama ben önermiyorum. Fastboot güvenilir yöntemdir. IMEI de gitmez.

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Emin olmak için soracağım. Ben bu cihazı bir kez ayarlardan MIUI 13'e güncelledim ve brick oldu. Telefoncuya unbrick ettirdik. Şimdi güncellemeyi ayarlar yerine Fastboot üzerinden yaparsam ve Mi Flash'ta CLEAN ALL'u işaretlersem brick olmayacak, doğru mu? Ekstra bir işleme gerek yok.
CLEAN ALL konusu İmei' nin silinmemesi ile ilgili bir konu, brick ile değil, karıştırma birbirine. Yanlış, telefonuna uygun olmayan bozuk bir Rom yüklersen tabii ki telefonun BRİCK olur.

TheCryhack

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tarık
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
3
Brick olur kardeşim sen bu yazılanlara bakma bilip bilmeden fikir belirtenlerle dolmuş yine. Redmi note 9 miui 13 güncellemesi ile brick oluyor, hangi şekilde yüklersen yükle farketmiyor sadece modem dosyasını 12.5 sürümündeki ile değiştirip fastboot rom ile kurabiliyorsun bunun konusunuda açtım ama cihaz stabil olmuyor volte çalışmıyor şebeke zayıf çekiyor. O yüzden 12.5 da kalman daha iyi olucak.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bunun dışında miui 13 harici rom kurmak istersen fastboot ile yukarıda yazılanlara göre rom kurabilirsin
Tamamdır teşekkürler açıklama için.

Üst Alt