Sohbet Yurtdışı Redmi NOTE 10 Plaka İşlemi Hakkında!

Selo44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selami
Cihazım
Redmi note 10
Konular
2
Hocam dedigim gibi, direnç degistirerek islem gerceklestirdik ve cift yazdik. Yaygin sitelerde yakinda paylasilacaktir. İslem detaylarini suan aciklayamam.
Paylasma amacim, artik yapilabiliyor kanitiyla beraber bilin istedim. :)
Ellerinize sağlık hocam, günüm geldiğinde ne yapacağım korkusu kalktı şükür

memoozbay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
İphone 7
Konular
0
Kullanıcı bu mesajında yer alan uygunsuz dil kullanımı nedeni ile uyarı cezası almıştır.
Adamlar bu işten para kazanıyorlar neden size hangi direnç olduğunu söylesinler? Gittiğiniz restorandaki şefin spesiyalinin tarifini istiyor musunuz? Sihirbazdan numarasını açıklamasını? O direnci bulmak için ya onlarca cihaz çöp ettiler ya da şemalar için ücret verdiler. Belirli bir maliyeti vardır bu işlemin. Özel mesaj atıp ne kadara satın alabileceğinizi sorarsınız, öğrenirsiniz. Bu şekilde ısrar etmenin anlamı yok.
sanamı mesaj attım o adamla benim aramda o direnci söylicek işlemleri yapacak bizde parasını verecez sen ne dalıyon ticarete 3 şahıslar ticarette olamaz alan veren razıyken...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

artık onada gerek kalmadı dostlarımız sağolsun paylaşımı yaptı yöntemide dün gece itibariiylede çift sim ok yapacaklara kolay gelsin...

Son düzenleme:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
sanamı mesaj attım o adamla benim aramda o direnci söylicek işlemleri yapacak bizde parasını verecez sen ne dalıyon ticarete 3 şahıslar ticarette olamaz alan veren razıyken...
Ben de aynısını diyorum zaten o adamla SİZİN aranızda bu durum özel mesaj atar istersiniz, sorarsınız. Burada herkese açık alanda istemek ayıptır, ticaret ahlakına terstir. Konu içerisinde yazarsanız herkesin yorum hakkı doğar. Ya ticareti ya forumu bilmiyorsunuz.

artık onada gerek kalmadı dostlarımız sağolsun paylaşımı yaptı yöntemide dün gece itibariiylede çift sim ok yapacaklara kolay gelsin...

Madem burada yazdınız o zaman bu mesajın altında da paylaşın ki delikanlılık seviyeniz klavyeyle mi sınırlı hep beraber görelim ticaret erbabı...

memoozbay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
İphone 7
Konular
0
Ben de aynısını diyorum zaten o adamla SİZİN aranızda bu durum özel mesaj atar istersiniz, sorarsınız. Burada herkese açık alanda istemek ayıptır, ticaret ahlakına terstir. Konu içerisinde yazarsanız herkesin yorum hakkı doğar. Ya ticareti ya forumu bilmiyorsunuz.

Madem burada yazdınız o zaman bu mesajın altında da paylaşın ki delikanlılık seviyeniz klavyeyle mi sınırlı hep beraber görelim ticaret erbabı...
zaten bir iki espirili yaklasımdan sonra konu hortlamısn die özele tasıdık durumu neyi paylaşcam yöntemimi yada pazarlıgımı paylasım ustamız bana direnç resmini paylaşıp sonrada kendisi bağlanıp modem ve yazılım işlemlerini çözüp ücretini alacaktı... daha neyi soruyon onuda cevaplim

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
zaten bir iki espirili yaklasımdan sonra konu hortlamısn die özele tasıdık durumu neyi paylaşcam yöntemimi yada pazarlıgımı paylasım ustamız bana direnç resmini paylaşıp sonrada kendisi bağlanıp modem ve yazılım işlemlerini çözüp ücretini alacaktı... daha neyi soruyon onuda cevaplim
Dostların paylaşımı yapmış ya onu bizimle de paylaş diyor eğer öyle bir şey varsa :)

memoozbay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
İphone 7
Konular
0

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    82,8 KB · Görüntüleme: 68

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16

modem şema yapılısı anlatımı yeterlimi bence bu baya bi gider size buyrun
No link, no güven :D

Ayrıca anakartın fotoğrafını indirmek yerine neden ekran görüntüsü alınmış anlam veremedim.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Oldu Paşam Kahvede İstermisin Ayrıca İspatı Bolca mevcut ilsasupport hiunlockgrup araştır bak bakalım facede bile bu gruptaki arkadaslar gunde 20 resim video paylasıyor
Kızma hocam :) Benim umrumda değil bu durumlar. Maksat muhabbet olsun.

Üst Alt