İpucu Yurtdışı Red mi note 8 pro kronik sorunları

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Evet arkadaşlar;
Note 8 pronun 2 ayrı kronik sorunları bulunmakta kimisi keşfetmiştir diye düşünüyorum.
İlk olarak repair yani 'imei' değişikliği yapılan cihazlarda magisk, twrp, xposed gibi uygulamalardan reboot (yeniden başlat) yapınca bazen cihaz açıldığı halde şebeke gelmez ve IMEI görünmez.
Sorun yok bunu yaşadınız Zaman yapmanız gereken power tuşuna basıp yeniden başlat yapmanız cihaz kendini açınca hem şebeke hem IMEI geri geliyor.
İkinci sorun ise şarj ile alakalı geldiniz şarja taktınız cihazın hiç tepki vermiyor kapatıp açıyorsunuz yine aynı yine tepki Yok usb ile pcye bağlıyorsunuz yine aynı ama sorun yok 15 dakika sonra takın sıkıntısız şarj alıyor.
13 ayda 2 kere başıma geldi ve daha fazla başına gelen kişiler var çevremde benim düşüncem sorunun kronik olduğu

Son düzenleme:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Repairli cihazdaki İmei sorunu kronik sayılmaz doğrusu. Yaklaşık 15 ay global yurtiçi modelini kullandım. İmei sorunum doğal olarak yoktu.
Şarj sorununu da ilk kez sizden duydum.

Bunlar kronik sorun değil.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Repairli cihazdaki İmei sorunu kronik sayılmaz doğrusu. Yaklaşık 15 ay global yurtiçi modelini kullandım. İmei sorunum doğal olarak yoktu.
Şarj sorununu da ilk kez sizden duydum.

Bunlar kronik sorun değil.
4 ayrı cihazda bu sorunlar yaşandı ama hepsi yurt dışı cihazların hocam

creative14441235

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
s3
Konular
9
Evet arkadaşlar;
Note 8 pronun 2 ayrı kronik sorunları bulunmakta kimisi keşfetmiştir diye düşünüyorum.
İlk olarak repair yani 'imei' değişikliği yapılan cihazlarda magisk, twrp, xposed gibi uygulamalardan reboot (yeniden başlat) yapınca bazen cihaz açıldığı halde şebeke gelmez ve IMEI görünmez.
Sorun yok bunu yaşadınız Zaman yapmanız gereken power tuşuna basıp yeniden başlat yapmanız cihaz kendini açınca hem şebeke hem IMEI geri geliyor.
İkinci sorun ise şarj ile alakalı geldiniz şarja taktınız cihazın hiç tepki vermiyor kapatıp açıyorsunuz yine aynı yine tepki Yok usb ile pcye bağlıyorsunuz yine aynı ama sorun yok 15 dakika sonra takın sıkıntısız şarj alıyor.
13 ayda 2 kere başıma geldi ve daha fazla başına gelen kişiler var çevremde benim düşüncem sorunun kronik olduğu
Yurt dışı redmi Note 8 pro kullanıyorum. Bir kez başıma şarj almama olayı geldi. Takıyorsun tepki yok (tam bitikse özellikle). Bekle bekle bekle sonra kafasına göre şarja başlıyor. Ama dediğim gibi bir kere yaşadım başkada hiç olmadı.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Yurt dışı redmi Note 8 pro kullanıyorum. Bir kez başıma şarj almama olayı geldi. Takıyorsun tepki yok (tam bitikse özellikle). Bekle bekle bekle sonra kafasına göre şarja başlıyor. Ama dediğim gibi bir kere yaşadım başkada hiç olmadı.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam benim anladığım göre bu arkadaşın dediği 8 GB ramli versiyon.Galiba bu cihazda bazı birşeyler var gibi haberler ciktiysada doğrulanmadı.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Hocam benim anladığım göre bu arkadaşın dediği 8 GB ramli versiyon.Galiba bu cihazda bazı birşeyler var gibi haberler ciktiysada doğrulanmadı.
6 gblik cihazlarda yaşandı dediğim sorunlar ben bilgi amaçlı yazdım özellikle şebeke sorunu anlamayan biri için büyük sıkıntı cihazı o hale gelince panik yapmaması belirttim

iflankes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Omer
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
6/64 cihaz kullanıyorum ilk sorunu hallettim fakat bazen yeniden başlat dediğimde MIUI ekraninda kalıyor tekrar kapatıp açtığımda düzeliyor.

Üst Alt