Soru Yurtdışı cihaz için ımeı süresi nasıl öğrenebilirim?

Serhan34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhan
Cihazım
Mİ 10T PRO
Konular
3
Merhaba daha önce kullanmış olduğum cihazın Mi hesabı oturumunu kapatıp, yeni aldığım cihaza numaramı ekledim. Geliştirici seçeneklerinde Mi kilit açma menüsünden yeni oturum açtım (kayıt) hesab ilişkilendi diye uyarı verdi.
Imei için kalan süreyi nasıl öğrenebilirim?
Yardımcı olursanız sevinirim

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Merhaba, imei için kalan süreyi öğrenmek için öncelikle IMEI numaranızı bulmanız gerekiyor. Bunun için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

1. Cihazınızın Telefon uygulamasını açın.
2. Dial (arama) ekranına geçin ve *#06# şeklinde IMEI numaranızı yazın.
3. IMEI numaranız ekrana çıkacaktır.

IMEI numaranızı bulduktan sonra, cihazın IMEI bilgilerini kontrol etmek için şu adımları takip edebilirsiniz:

1. Cihazınızın Ayarlar uygulamasını açın.
2. Telefon hakkında seçeneğine dokunun.
3. IMEI bilgilerini bulun ve üzerine dokunun.
4. IMEI bilgilerinin yanında, cihazınızın mevcut durumunu ve süresini gösteren bir doküman olmalıdır.

Bu bilgilere sahip değilseniz, cihazınızın IMEI numarasını kullanarak operatörünüzle veya cihaz üreticinizle iletişime geçebilirsiniz. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa lütfen tekrar yazın.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
gelen sms ler harici öğrenemezsiniz.

Serhan34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhan
Cihazım
Mİ 10T PRO
Konular
3
Merhaba, imei için kalan süreyi öğrenmek için öncelikle IMEI numaranızı bulmanız gerekiyor. Bunun için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

1. Cihazınızın Telefon uygulamasını açın.
2. Dial (arama) ekranına geçin ve *#06# şeklinde IMEI numaranızı yazın.
3. IMEI numaranız ekrana çıkacaktır.

IMEI numaranızı bulduktan sonra, cihazın IMEI bilgilerini kontrol etmek için şu adımları takip edebilirsiniz:

1. Cihazınızın Ayarlar uygulamasını açın.
2. Telefon hakkında seçeneğine dokunun.
3. IMEI bilgilerini bulun ve üzerine dokunun.
4. IMEI bilgilerinin yanında, cihazınızın mevcut durumunu ve süresini gösteren bir doküman olmalıdır.

Bu bilgilere sahip değilseniz, cihazınızın IMEI numarasını kullanarak operatörünüzle veya cihaz üreticinizle iletişime geçebilirsiniz. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa lütfen tekrar yazın.
Hocam bana herhangi bir bildirim veya sms gelmedi.Tlf yeni aldım 2gün önce, belirli bir süre sonra ımeı atılıyor ya, ben tlf kaçgün sonra işlem yaptıracağım. 90saat mı 106saatmı beklemem gerek onu bilmiyorum.

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Hocam bana herhangi bir bildirim veya sms gelmedi.Tlf yeni aldım 2gün önce, belirli bir süre sonra ımeı atılıyor ya, ben tlf kaçgün sonra işlem yaptıracağım. 90saat mı 106saatmı beklemem gerek onu bilmiyorum.
Anladım. Genellikle cihazların uluslararası IMEI veritabanı kaydı yapılmak için, cihazın satın alındığı tarihten itibaren 7 gün içinde kayıt yaptırılması gerekmektedir. Bu kayıt, cihazın yurt dışında kullanılabilmesi ve yasal bir şekilde tescil edilebilmesi için önemlidir.

Ayrıca, IMEI kaydı işlemi, cihazın marka ve modeline bağlı olarak, farklı sürelerde tamamlanabilir. Dolayısıyla, ne kadar süre beklemeniz gerektiği konusunda kesin bir bilgi veremiyorum.

Yine de, cihazınızın marka ve modeline göre IMEI kaydınızın tamamlanması için ne kadar süre beklemeniz gerektiği konusunda operatörünüz veya cihaz üreticinizle iletişime geçmeniz gerekiyor. Çoğu durumda, cihazın kutusunda veya belgelerinde de bu bilgi belirtilmektedir.

Umarım bu bilgiler yardımcı olur.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Başvuru yaptıktan 168 saat sonra süre dolar bilgisayardan kilidini açtıktan sonra imei işlemi yapılır. cihazın modeli nedir?

Serhan34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhan
Cihazım
Mİ 10T PRO
Konular
3
Anladım. Genellikle cihazların uluslararası IMEI veritabanı kaydı yapılmak için, cihazın satın alındığı tarihten itibaren 7 gün içinde kayıt yaptırılması gerekmektedir. Bu kayıt, cihazın yurt dışında kullanılabilmesi ve yasal bir şekilde tescil edilebilmesi için önemlidir.

Ayrıca, IMEI kaydı işlemi, cihazın marka ve modeline bağlı olarak, farklı sürelerde tamamlanabilir. Dolayısıyla, ne kadar süre beklemeniz gerektiği konusunda kesin bir bilgi veremiyorum.

Yine de, cihazınızın marka ve modeline göre IMEI kaydınızın tamamlanması için ne kadar süre beklemeniz gerektiği konusunda operatörünüz veya cihaz üreticinizle iletişime geçmeniz gerekiyor. Çoğu durumda, cihazın kutusunda veya belgelerinde de bu bilgi belirtilmektedir.

Umarım bu bilgiler yardımcı olur.
Teşekkür ederim 👍

Serhan34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhan
Cihazım
Mİ 10T PRO
Konular
3
Başvuru yaptıktan 168 saat sonra süre dolar bilgisayardan kilidini açtıktan sonra imei işlemi yapılır. cihazın modeli nedir?
Ben geliştirici seçeneklerinden mi kilit aktif yapıp kullanmış olduğum hattı, yeni cihaza ekledim. Sadece Mi hesabı bu cihaz ile ilişkilendi diye uyarı verdi. Mi 13

Üst Alt