Recovery Yurtdışı cihaz güncelleme sorunu

ersinertn_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ersin
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
3
Merhaba Arkadaşlar redmi note 9 pro cihazım var ve yurt dışı imei atılmadan önce telefonumu miui 12.5 e güncellemiştim şu an sürüm Miui 12.5.2.0 ve yenilerde 12.5.3.0 güncellemesi geldi fakat güncellemeyi indirip kur dediğimde twrp de hata veriyor ve cihaz açıldığında Miui Güncellenemedi hatası alıyorum. Bunu ancak stock recovery'e dönüş yaparak yani twrpyi silerek yapabileceğimi söylediler. Twrp silme işlemi nasıl yapılıyor bilen varsa yardımcı olursa sevinirim ve Twrp'den nasıl Efs yedeği alınır onu da anlatırsanız sevinirim. 🙂

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Direk Mi flash ile yükleyin hocam :

Gullu83

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Rom root
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Grafiker, Office
Konular
1
Mi flaş yüklenmesine de gerek yok aslında fastboot rom indirip klasöre çıkarınca ve içinden recovery IMG.flas edince normal yani orijinal recovery e dönüyor biliyorum.imei yedeği ibinde Back-Up a girip efs yedeği seçilince IMEI yedeği almış olacaksınız..kolay gelsin..

ersinertn_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ersin
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
3
Usta şimdi sormak istediğim soru şu benim cihazımda twrp yüklü fakat bu dosya isimleri karışık gözüküyor ve bu yüzden galiba herhangi bir install işlemini kabul etmiyor şu an kafam çok karışık güncelleme yapabilmek için fastboot rom mu atmalıyım yoksa twrpyi mi kaldırmalıyım ya da twrp nin bu karışık olma olayını mı çözmeliyim?

Gullu83

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Rom root
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Grafiker, Office
Konular
1
Usta şimdi sormak istediğim soru şu benim cihazımda twrp yüklü fakat bu dosya isimleri karışık gözüküyor ve bu yüzden galiba herhangi bir install işlemini kabul etmiyor şu an kafam çok karışık güncelleme yapabilmek için fastboot rom mu atmalıyım yoksa twrpyi mi kaldırmalıyım ya da twrp nin bu karışık olma olayını mı çözmeliyim?
Sanırım şifreleme olmuş bunu çözmek için trwp den format data yapmanız lazım tüm verileriniz silinecektir yedek almayı unutmayın..

Üst Alt