Yardım Yurt disi note 8 hindistan romu kurma hakkinda

bheart05

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
mi 9 se
Konular
7
Yurt disi imei atili twp vr magisk kurulu..global versiyon...hindistan romu kurmak istiyorum..recoveryden kursam imei gidermi..ve nasil bir yol izlemem gerekli..malum google aramasini sevmiyorum

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Yurt disi imei atili twp vr magisk kurulu..global versiyon...hindistan romu kurmak istiyorum..recoveryden kursam imei gidermi..ve nasil bir yol izlemem gerekli..malum google aramasini sevmiyorum
Global rom yüklemesi sonrasında magisk yükleyin. Yuklemezseniz twrp gider. İmei rom yüklemesinde gitmez. Lakin her ihtimale karşı Twrp den efs yedeği alın ve pc de saklayın. Her hangi bir sıkıntı olursa geri imeinizi yüklersiniz.

Oyla:

bheart05

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
mi 9 se
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Global rom yüklemesi sonrasında magisk yükleyin. Yuklemezseniz twrp gider. İmei rom yüklemesinde gitmez. Lakin her ihtimale karşı Twrp den efs yedeği alın ve pc de saklayın. Her hangi bir sıkıntı olursa geri imeinizi yüklersiniz.
Suan global rom 10.3.2 var sanrm..twpden wipe yapmam lazimmi hangilerini secmem gerekli
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Suan global surum magisk ve twp kurulu..hindistan romu recoveryden yuklwyecegim..wipe factory reset yapmam gereklimidir

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Suan global rom 10.3.2 var sanrm..twpden wipe yapmam lazimmi hangilerini secmem gerekli
Rom değişikliği yapacağıniz için önce yedeklerinizi alın. Telefon sıfırlanacak.
Sonra twrpden format data yes yapıp reboot recovery yapacaksıniz. Sonra 4 wipe yapın. Dalvik art cache - cache - system - data seçip wipe yapıp ana ekrana dönüp rom. zip dosyasını yükleyeceksiniz. Daha sonra twrp gitmemesi için magisk. Zip dosyasını yükleyeceksiniz

Oyla:

bheart05

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
mi 9 se
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rom değişikliği yapacağıniz için önce yedeklerinizi alın. Telefon sıfırlanacak.
Sonra twrpden format data yes yapıp reboot recovery yapacaksıniz. Sonra 4 wipe yapın. Dalvik art cache - cache - system - data seçip wipe yapıp ana ekrana dönüp rom. zip dosyasını yükleyeceksiniz. Daha sonra twrp gitmemesi için magisk. Zip dosyasını yükleyeceksiniz
Tesekkue ederim ins imei gitmez;)

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Tesekkue ederim ins imei gitmez;)
Hep böyle yüklüyorum. Hiç imei mi kaybetmedim. Ancak tedbirli olmak lazım. Dediğim gibi efs yedeği alabilirsiniz. Sonra telefondan twrp klasörünü alın.

Oyla:

cngorl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
20
teşkkür ederim sorunsuz kurdum imei gitmedi
Hocam ben ilk defa android kullanıyorum. Telwfın ile ilgili bir kaç sorunumu yazdım bana hindistan rom kurulması gerektiğini söylediler. Yardımcı olur musunuz.

Oyla:
Üst Alt