Tema Yüksek kalite ZİPPO Kilit ekranı sesl

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Maalesef şu anda olamıyorum hocam. Beta rom testi yapıyorum ve cihazımda root yetkisi yok. Normal şartlarda ilk mesajdaki dosyaları indirip izinleri ayarladıktan sonra belirtilen klasöre kopyalamanız yeterli olmalı.
Hocam zippo sesini yaptım sıkıntı yok onda.değişik kilit ekran sesleri arıyorum :)su sesini denemek istedim nette aradım bulamadım o yüzden yazdım istedim.hocam müsait bi zamanında yardımcı olursan çok sevinirim. Kolay gelsin

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam zippo sesini yaptım sıkıntı yok onda.değişik kilit ekran sesleri arıyorum :)su sesini denemek istedim nette aradım bulamadım o yüzden yazdım istedim.hocam müsait bi zamanında yardımcı olursan çok sevinirim. Kolay gelsin

Hocam en kolayı zedge benzeri bir siteden beğendiğiniz bir sesi indirip her hangi bir converter uygulaması ile ogg'ye dönüştürmeniz olacaktır. Dönüştürdükten sonra dosya adını lock.ogg yapıp aynı şekilde değiştirebilirsiniz. :)

ayhan329

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ayhan
Cihazım
Mi6
Konular
0
Bu kadar uğraşmaya gerek yok. Zedge programıyla direk istediginiz bildirim yada zil sesi indiriliyor zaten.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bu kadar uğraşmaya gerek yok. Zedge programıyla direk istediginiz bildirim yada zil sesi indiriliyor zaten.
Bildirim veya zil sesi değil hocam. Bu konuda anlatılan ekran kilitleme sesi. Zedge üzerinden sadece mp3 uzantılı dosyaları indirebilirsiniz oysa kilit sesini değiştirmek için ogg uzantılı bir sese ihtiyacınız var.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam en kolayı zedge benzeri bir siteden beğendiğiniz bir sesi indirip her hangi bir converter uygulaması ile ogg'ye dönüştürmeniz olacaktır. Dönüştürdükten sonra dosya adını lock.ogg yapıp aynı şekilde değiştirebilirsiniz. :)
Teşekkür ederüm hocam deneyeceğim. Umarım başarırım

serdarhülya

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Ben sesi uyguladım telefonda artık hiç ses çıkmıyor tuş açıp kapayınca çıkan ses dahi gitti ne yapıcam ben şimdi

serdarhülya

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Miuipro en son sürüm var cihazım rootlu xiaomi mi 6 kullanıyorum system/media/audio/ui içine attım ama olmadı şimdi hiç kilit sesi yok

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Miuipro en son sürüm var cihazım rootlu xiaomi mi 6 kullanıyorum system/media/audio/ui içine attım ama olmadı şimdi hiç kilit sesi yok
Hocan bi önceki sayfada 9. Yoruma bak.resimli olana. Orda nasıl aktif edileceğini By.TRabZonLu™ hocamız anlatmış. İzinleri verip teli kapatıp açacan

Üst Alt