Soru Yüklü global rom hakkında bir soru

rose11rose

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
note 2
Konular
6
Merhabalar
sizlere bir sorum olcaktı forumda yeniyim aklımdaki soru işaretlerini giderilmesi amacıyla
telefonumu yeni aldım Mİ 9 SE global olarak telefonda MİUİ 10.4 by Xiaomi.Eu 9.6.5 I Beta isminde bir sürüm yüklü, sorum şu Telefonumun pil performansı zayıf baya araştırmalarıma göre Beta sürümlü romlarda bu tarz sorunlar olmaktaymış, bu beta olayı güncelleme geldikçe ilerde kalkar mı ? yani normal bir sürüm haline döner mi ? eğer Beta sürümden normal sürüme çıkarsa ne zaman çıkar acaba bu konuda bilgi verebilirmisiniz?

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
EU Beta sürüm den memnun değilseniz, Eu Kararlı sürüme geçiş yapabilirsiniz.. Beta sürüm sürekli güncelleme alır, her seferinde hata ve sorunlar giderilip yeni özellikler eklenir. Kararlı sürüm ise hata ve sorunların en aza indirgendiği güncellemelerdir. Yani kararı size bırakıyoruz.

Oyla:

rose11rose

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
note 2
Konular
6
MESAJ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
hocam sorduğum diğer sorular için de bilgilendirebilirmisin üstadım

ayrıca Stabil roma nasıl geçebilirim? geçsem imei ye bir sıkıntı çıkar mı imei atılmış telefonuma?

Oyla:

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
MESAJ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
hocam sorduğum diğer sorular için de bilgilendirebilirmisin üstadım

ayrıca Stabil roma nasıl geçebilirim? geçsem imei ye bir sıkıntı çıkar mı imei atılmış telefonuma?
Cihazınız da Twrp kurulu olması lazım, IMEI silinmez bu işlemler de ama, yine de güven açısından aldığınız kişiyle iletişime geçip Twrp ve Rom yüklemelerinde IMEI de sorun olur mu diye sorabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt