Uygulama YoWhatsApp & GbWhatsApp Nedir ? Özellikleri ve Kurulumu

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam sorun şu ki; sitede linkler iç içe girmiş vaziyette. Hâli hazırda WhatsApp plus ve yeni geliştirilen OgWhatsApp'ta mevcut olunca 4 uygulama içeriği özensizlik sebebiyle karışmış durumda. GbWhqtsApp son sürüm kullandığınız v6.60 onu kullanmaya devam edin ve güncelleme otomatik gelicektik.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam eskiye dön diyorsunuz ama bu riski bir daha alamam, şu an bunu kullanıyorum sizin tavsiyeniz üzerine... Sorunlu mu bu yoksa?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Brznklc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berzan
Cihazım
Mi9T
Meslek
Kuaför
Konular
6
Hocam eskiye dön diyorsunuz ama bu riski bir daha alamam, şu an bunu kullanıyorum sizin tavsiyeniz üzerine... Sorunlu mu bu yoksa?

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Yok hocam eskiye dönmeyin. Sadece sorunların sebebini aktarmak istedim. YoWhatsApp, GoWhatsApp, GoWhatsApp, WhatsApp Plus. Bunlar hepsi iç içe karışmış. Yedekler dosyalarda kendi isimleri adı altındaki klasörlerde depolandığı için program değiştirildiği vakit sıkıntı olabiliyor yoksa sürüm yükseltmeden kaynaklı bir kayıp olmaz bunun haricinde..

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mavisular

::..Hayat Sınavdır..::
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sehmuz
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğretmen
Konular
36
4,5 defa yüklemeye çalıştım. Ancak hiçbirinde WhatsApp yedeklerine ulaşamadığım için eski konuşmalarım geri gelmedi. Artık sms için 7 saat süre istiyor. Hatta Skorpi üstadımın tavsiyesi üzere WhatsApp klasörünün ve içindeki tüm WhatsApp ile başlayan klasörlerin isimlerini GBWhatsApp ile değiştirdim. Yinede tık yok...

Eski yazışmaları, yedekleri getiremediğim için vazgeçtim açıkcası

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
4,5 defa yüklemeye çalıştım. Ancak hiçbirinde WhatsApp yedeklerine ulaşamadığım için eski konuşmalarım geri gelmedi. Artık sms için 7 saat süre istiyor. Hatta Skorpi üstadımın tavsiyesi üzere WhatsApp klasörünün ve içindeki tüm WhatsApp ile başlayan klasörlerin isimlerini GBWhatsApp ile değiştirdim. Yinede tık yok...

Eski yazışmaları, yedekleri getiremediğim için vazgeçtim açıkcası

Hocam orijinal whatsapp yedeğiniz bulut yedeklemede üzerindedir. Gb whatsapp ise dahili depolamada saklıyor. Gb whatsapp ile bulut yedeklerine ulaşamazsınız.

mavisular

::..Hayat Sınavdır..::
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sehmuz
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğretmen
Konular
36
Hocam orijinal whatsapp yedeğiniz bulut yedeklemede üzerindedir. Gb whatsapp ise dahili depolamada saklıyor. Gb whatsapp ile bulut yedeklerine ulaşamazsınız.

Cevap için çok pis memnun ettin beni suatsari hocam. Yeminle kafayı sıyırdım sabah sabah çöl sıcağında...

O halde bu yedekleri GBWhatsApp a aktarma konusunda bir fikrin vardır diye düşünüyorum?

Umarım yanlış düşünmüyorum suatsari hocam ¿

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Cevap için çok pis memnun ettin beni suatsari hocam. Yeminle kafayı sıyırdım sabah sabah çöl sıcağında...

O halde bu yedekleri GBWhatsApp a aktarma konusunda bir fikrin vardır diye düşünüyorum?

Umarım yanlış düşünmüyorum suatsari hocam ¿

Orijinal whatsapp kullanmayalı uzun zaman oldu hocam. Şunu deneyebilirsin.
Orijinal whatsapp yükle, ayarlardan bulut yedeklemeyi kapat. Varsa eğer manuel yedekleme yapmayı dene...

yusuff11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
26
3. Parti whatsapp uygulamaları kesinlikle yasaklanmıştır. Whatsapp eğer fark ederse numaranız kesinlikle kalıcı ban yiyecektir. Ama bildiğim kadarıyla antiban vs koymaya çalılıyorlar ama her zaman işe yaramıyor. Ben kullanırken antiban vardı ama whatsapptan 7 günlük ban yemiştim.

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
3. Parti whatsapp uygulamaları kesinlikle yasaklanmıştır. Whatsapp eğer fark ederse numaranız kesinlikle kalıcı ban yiyecektir. Ama bildiğim kadarıyla antiban vs koymaya çalılıyorlar ama her zaman işe yaramıyor. Ben kullanırken antiban vardı ama whatsapptan 7 günlük ban yemiştim.
Evet önceleri sıkıntılıydı. Önüne geçmişler. Kendim aylardır kullanıyorum, hiçbir sıkıntı yaşamadım.

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Birde şu var. Gb WhatsAppı sadece bir kişi yapmıyor. Çok yapan var Gb WhatsApp ismi ile yayınlıyor. Ben XDA da sağlam bir geliştiricinin yaptığını kullanıyorum.

yusuff11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
26
Birde şu var. Gb WhatsAppı sadece bir kişi yapmıyor. Çok yapan var Gb WhatsApp ismi ile yayınlıyor. Ben XDA da sağlam bir geliştiricinin yaptığını kullanıyorum.
Dediğiniz gibi sağlam yapanı bulmak lazım

Üst Alt