YouTube'da "Redmi 4X Uygulamalara Root İzni Verme (Root Gerekmiyor) MIUI 8.5.4.0" videosunu izleyin

Gofrettin54

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 4X
Konular
5
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Gofrettin54

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 4X
Konular
5
Düzeltildi
Yeni video
Linki
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hayır hocam Root yetkisi istemiyor. Şöyle anlatmaya çalışayım... Root kelime anlamı ile kök demektir. Android cihazlarda ise root yetkisi almak demek normal şartlarda kullanıcıların müdahale etmesine izin verilmeyen, kapalı sistem bölümüne erişebilme ve değiştirebilme yetkisidir. Burada ise uygulama sizden SD kartınızın kök dizinini seçmenizi istemiş yani burada yazan root ile gerçek root arasında büyük bir fark var. ES Dosya Yöneticisinde yer alan çeviri eksiği diyelim :)

Son düzenleme:

Gofrettin54

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 4X
Konular
5
Hayır hocam Root yetkisi istemiyor. Şöyle anlatmaya çalışayım... Root kelime anlamı ile kök demektir. Android cihazlarda ise root yetkisi almak demek normal şartlarda kullanıcıların müdahale etmesine izin verilmeyen, kapalı sistem bölümüne erişebilme ve değiştirebilme yetkisidir. Burada ise uygulama sizden SD kartınızın kök dizinini seçmenizi istemiş yani burada yazan root ile gerçek root arasında büyük bir fark var. ES Dosya Yöneticisinde yer alan çeviri eksiği diyelim :)
Onu biliyorum da
Samsung cihazlarda yap aynısını Root olmadan bildiğimiz supersu yetkisi olmadan yapta göreyim
4.4.2ile beraber uygulamalar sd karta erişemiyor güvenlik politikası diye

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Onu biliyorum da
Samsung cihazlarda yap aynısını Root olmadan bildiğimiz supersu yetkisi olmadan yapta göreyim
4.4.2ile beraber uygulamalar sd karta erişemiyor güvenlik politikası diye

Acilen üslubunuzu düzeltmenizi ve yeterli bilgi seviyesine ulaşmadan bir daha forumumuza uğramamanızı tavsiye ederim.

Root yetkisi ile Google güvenlik önlemleri birbirlerinden çok farklı şeyler.

Çocukça ve bilgisizce yanlış anlamalarınız nedeniyle açtığınız gereksiz konu kapatılarak çöpe taşınmış, saygısız ve edepsiz üslubunuz nedeniyle hesabınız süresiz olarak uzaklaştırılmış ve araştırma beceriniz ve okuduklarınızı anlama kabiliyetinizin sınırlı olması nedeniyle hesabınızın uzaklaştırılma süresi sınırsıza dönüştürülmüştür.

Üst Alt