Soru YouTube Vanced

bezzazi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bezzazi
Cihazım
RN8
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
PE11
Telefon Modeli
RN8
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar arkadaşlar. Youtube vancedde oturum açmak güvenlik açısından bir risk oluşturur mu? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Opensource ''Newpipe.apk'' youtube için ideal bir uygulama. Üstelik güvenli ! Öneririm.

Oyla:

impossible42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Cnc Operatörü
Konular
15
Opensource ''Newpipe.apk'' youtube için ideal bir uygulama. Üstelik güvenli ! Öneririm.
O uygulamada şöyle bir sorun var yorumları okumak için ekranı kaydırınca video görüntüsü de kayboluyor

Oyla:

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
O uygulamada şöyle bir sorun var yorumları okumak için ekranı kaydırınca video görüntüsü de kayboluyor
Siz öyle deyince Newpipe' yi çalıştırdım, sizin bahsettiğiniz sorunu yaşamadım. Ekranı kaydırınca video görüntüsü kaybolmuyor.

Oyla:

impossible42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Cnc Operatörü
Konular
15
Siz öyle deyince Newpipe' yi çalıştırdım, sizin bahsettiğiniz sorunu yaşamadım. Ekranı kaydırınca video görüntüsü kaybolmuyor.
Bende neden kayboluyor acaba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

unalurun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ünal
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Merhabalar. Bende şu şekilde bir hata alıyorum. Wi-Fi bağlı olduğu halde internete bağlı değilsiniz kontrol edin diye bir uyarı alıyorum. Nasıl düzeltebilirim ?

Oyla:

xSerkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi note 9
Konular
6
Vancedin desteği bitti mi uzun zamandır güncelleme almıyor.
bende son sürüm apk sı yükledim sanki youtube ile özellikleri aynı Google den apk larına ve en son çıkanı indirin

MicroG uygulamasını kurmanız gerekmekte. Manager uygulamasını indirin herşey uygulama içerisinde gerekli izinleri verin kendisi kuruyor.

Hesap güvenliğinden şüpheniz varsa zaten Google bunu algılamakta, ayrıca hesabınızı 2 faktörlü doğrulama'yı açabilirsiniz. Ben yıllardır modlu uygulama ve rom kullandım ancak bunları her bulduğum yerden bulup da yüklemiyorum belli başlı yerlerden yüklediğinizde sorun yaşamazsınız.
rootsuz nasıl yapabilirim indirdim de root fln gerekiyor gariba

Oyla:

Canny1913

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Canny
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
2
bende son sürüm apk sı yükledim sanki youtube ile özellikleri aynı Google den apk larına ve en son çıkanı indirin

rootsuz nasıl yapabilirim indirdim de root fln gerekiyor gariba
Root erişimi kısmını direk geçin, zaten rootlu versiyonu berbat çalışıyor. Orada Vanced'ı ve MicroG'yi yükleyin sonra giriş yapabilirsiniz.

Vancedin desteği bitti mi uzun zamandır güncelleme almıyor.
Almıyor çünkü özlediğimiz dislike sayaçını geri getirmeye çalışıyorlar. Redditte açıkladılar.

Oyla:

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Teşekkürler hocam. Aynı zamanda video indirme de var. Yanlız video oynatma ekranda kalmıyor sanki. İzin filan mı gerekiyor?

Oyla:

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Teşekkürler hocam. Aynı zamanda video indirme de var. Yanlız video oynatma ekranda kalmıyor sanki. İzin filan mı gerekiyor?
Sürekli yatmadan önce uykum gelsin diye film izlerim, bir sorun yaşamadım. Opensource olduğu için ,işletim sisteminizden kaynaklanan bir durum veya uyumsuzluk olabilir. Ben LineageOs v.18.1 android 11kullanıyorum, sorunsuz kullanıyorum. Play Store'den indirip kurmuyorum, Opensource F-Droid deposundan indirip kuruyorum.

Oyla:

Erenarius

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
20
3-4 Yılı aşkındır kullanıyorum. Güvenlik sıkıntısı çıkarmaz. Ancak şu rootlu versiyonu yokmu, mahvediyor adamı. Güncelleme gelmedikçe sıkıntılı bir uygulama olarak kalacak. Dislike butonunu geri getirmeye çalışıyorlarmış bu yüzden güncelleme yok diye duydum. Başka alternatiflere yöneleceğim artık.

Oyla:
Üst Alt