Diğer Youtube Vanced Reklam Sorununun Çözümü!

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Teodor34 hocam, bir konunuzda YouTube Vanced uygulamasında reklam engelleme açık olmasına rağmen Google reklamları gördüğünüzden bahsetmişsiniz, aynı sorun bende de vardı çözüm için ne yaptıysam olmadı, denemelerim sonucu şu şekilde çözüme ulaştım...

1. Google üzerinden reklam kişiselleştirimesini devre dışı bırakın.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Not: YouTube Vanced uygulamasında kullandığınız mail ile yapın.

2. Youronlinechoices sitesinden tüm reklam verenlerin butonunu pasif hale getirin.

3. Youtube Vanced uygulamasının verilerini temizleyip tekrardan uygulamaya girerek reklam çıkıp çıkmadığını kontrol edin.

Son düzenleme:

rynkar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
poco f2 pro
Konular
32
Teodor34 hocam, bir konunuzda YouTube Vanced uygulamasında reklam engelleme açık olmasına rağmen Google reklamları gördüğünüzden bahsetmişsiniz, aynı sorun bende de vardı çözüm için ne yaptıysam olmadı, denemelerim sonucu şu şekilde çözüme ulaştım...

1. Google üzerinden reklam kişiselleştirimesini devre dışı bırakın.

Not: YouTube Vanced uygulamasında kullandığınız mail ile yapın.

2. Youronlinechoices sitesinden tüm reklam verenlerin butonunu pasif hale getirin.

3. Youtube Vanced uygulamasının verilerini temizleyip tekrardan uygulamaya girerek reklam çıkıp çıkmadığını kontrol edin.
Hocam bende işe yaramadı...
Video önerilerinde reklamlar çıkmaya devam ediyor. 2. Adimda verdiğiniz sitede bazılarını devre dışı bırakamadım. ? Çıkıyor. Onun dışındakileri kapattım.
Daha önce hiç reklam çıkmıyordu ama nedense son rom yüklediğimden beri sürekli önerilerde var...

Üst Alt