MUTLCC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUTLU ÇAKAR
Cihazım
MI 8 SE - 6/64
Meslek
Öğrenci
Konular
9
'İmza doğrulamasını her zaman onayla' ve '.apk imza doğrulamasını devre dışı bırak'

Seçeneklerini seçtikten sonra sadece dalvik-belleği yamala seçeneğini de işaretleyerek uygula dedikten sonra sai ile vanced yüklendi.
Her Roma uyumlu olmama ihtimaline karşı böyle bir anlatım uyguladım :)

wborland

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tobias
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Avukat
Konular
1
Anlatım güzel teşekkürler ancak benim sormak istediğim daha önemli bir konu var.

İmza dogrulamalarini devredışı bıraktığımız da daha sonra yukleyecegimiz virüslü yada içine zararlı yazılım eklenmiş uygulamaları cihaz tanımayacak ve cihaz tehditlere açık hale gelmiş olacak. Bu işlemden sonra yani vanced i kurduktan sonra luckypatcher ayarlarından o bölümü eski haline getirsek sorun cikarirmi ?

bilonemsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
behlul
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
15
anlatım için sağolun yükleyebildim sonunda teşekkürler çok

MUTLCC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUTLU ÇAKAR
Cihazım
MI 8 SE - 6/64
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Anlatım güzel teşekkürler ancak benim sormak istediğim daha önemli bir konu var.

İmza dogrulamalarini devredışı bıraktığımız da daha sonra yukleyecegimiz virüslü yada içine zararlı yazılım eklenmiş uygulamaları cihaz tanımayacak ve cihaz tehditlere açık hale gelmiş olacak. Bu işlemden sonra yani vanced i kurduktan sonra luckypatcher ayarlarından o bölümü eski haline getirsek sorun cikarirmi ?
Fikrim yok şahsen ben denemedim siz deneyin buraya dönüş yapın. :)

kemalozturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 12 Lite
Konular
0

Hocam twrp den cache/dalvik wipe'ladıktan sonra mevcut rom'u veya güncellemeyi flashlarsanız ayarlar eski haline geri döner.

alicikuss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi8se
Meslek
UçakBakımTeknisyen
Konular
10
Başarılı bir şekilde kurduktan sonra, daha önce diğer sürümlerde olduğu gibi, Playstore kendi kendine güncellenmiş... 2 adet Google hesabı açık ve ikisinden de otomatik güncellemeyi yalnızca YouTube için kapattım. Diğer uygulamalar otomatik güncelleniyor. 5 6 gün güncellemedi daha sonra yine bana sormadan güncellenmiş. Kesin bir çözümü yok mu bunun?

bilonemsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
behlul
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
15
Playstore dan otomatik güncellemeyi komple kapatıyorum uygulamalarında elle guncelliyorum sıkıntı yaşamadım hiç

Osmanalikk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman Ali
Cihazım
Mi9t
Konular
28
Eline sağlık üstat güzel paylaşım. Bir sorum olacak.

Diğer uygulamanın üstünde oynatma açık olmasına rağmen. Ana ekrana dönünce küçük ekran olarak oynamıyor. Sadece ses olarak oynamaya devam ediyor. Düzeltmenin bir yolu varmı.

xiaomi.eu'nun miui 11 sürümünde sorunsuz oluyordu. Fakat miui 12 sürümüyle birlikte çalışmıyor bahsettiğim özellik.

MUTLCC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUTLU ÇAKAR
Cihazım
MI 8 SE - 6/64
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Eline sağlık üstat güzel paylaşım. Bir sorum olacak.

Diğer uygulamanın üstünde oynatma açık olmasına rağmen. Ana ekrana dönünce küçük ekran olarak oynamıyor. Sadece ses olarak oynamaya devam ediyor. Düzeltmenin bir yolu varmı.

xiaomi.eu'nun miui 11 sürümünde sorunsuz oluyordu. Fakat miui 12 sürümüyle birlikte çalışmıyor bahsettiğim özellik.
Bilmiyorum.
Ben AOSP kullanıyorum. Diğer arkadaşlar yardımcı olurlar umarım.

recepsabanramazan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ertuğrul
Cihazım
mi band 3
Konular
0
Helal olsun kardeşim çok faydalı bir konu olmuş Allah razı olsun.

Normalde magisk den yapıyordum bi anda silinmiş bulamadım birtürlü. Sai ile indirip yüklüyordum hep imza hatası aldım bu lucky patcher işini yeni öğrendim ve sorunu çözdü. Sayende tekrar yükleyebildim. Reklamlı youtube bildiğin işkenceymiş uzun zamandır unutmuşuz. Sayende uzun bir süre daha unutacağız :)

Üst Alt