Yardım Youtube Vanced Küçük Ekran Sorunu

ferdigoren

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
Xiaomi 8 Lite
Meslek
Grafik & Kurgu
Konular
21
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI GLOBAL KARARLI Pi
Telefon Modeli
Mi 8 Lite
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba arkadaşlar, en son güncel yayınlanmış sürümünü yükledim. Ancak küçük ekran yani arka planda oynat seçeneğini açınca daha önceki yüklediğim sürümünde küçültülen ekranda bir kere tıklayınca kulaklık boyutuna yani tamamen arkaya atabiliyorduk birde küçük ekran video tam ortasında kare çıkıyor o ortaya basın yt vanced uygulaması tamamı açılıyordu bu sürümlerimlerinde neden yok en az 7,8 tane sürüm denedim kendi sitesinde ama hiçbirinde bu bahsettiğim özellikler yer almıyor bunu bilen var mı?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Merhaba arkadaşlar, en son güncel yayınlanmış sürümünü yükledim. Ancak küçük ekran yani arka planda oynat seçeneğini açınca daha önceki yüklediğim sürümünde küçültülen ekranda bir kere tıklayınca kulaklık boyutuna yani tamamen arkaya atabiliyorduk birde küçük ekran video tam ortasında kare çıkıyor o ortaya basın yt vanced uygulaması tamamı açılıyordu bu sürümlerimlerinde neden yok en az 7,8 tane sürüm denedim kendi sitesinde ama hiçbirinde bu bahsettiğim özellikler yer almıyor bunu bilen var mı?
küçük ekran ile alakalı , youtube uygulamasını açın ayarlar, genel kısmından ekran içinde ekran bölümüne bakın. bu bölüm kapalı olduğunda küçük ekran görünmez video oynattığınızda arka planda sadece bildirim çubuğunda gözükür.

Oyla:

ferdigoren

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
Xiaomi 8 Lite
Meslek
Grafik & Kurgu
Konular
21
küçük ekran ile alakalı , youtube uygulamasını açın ayarlar, genel kısmından ekran içinde ekran bölümüne bakın. bu bölüm kapalı olduğunda küçük ekran görünmez video oynattığınızda arka planda sadece bildirim çubuğunda gözükür.
Onu biliyorum benim dediğm başka birşey si dostum

Oyla:

raperape

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rape
Cihazım
Xiaomi note 10
Konular
1
Youtube vanced ayarlar - genel - ekran içinde ekrani kapatalim düzelecektir.bu arada ekran icinde ekranin boyutunu ayarliya bilen var midir.

Oyla:

sahin667200003

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
xiaomi not 8pro
Konular
0
v12 kullanıyorsan bazı telefonlarta twitch youtube vanced kucuk ekranna almıyor benimde alımıyor bende bunu microsoft launcher kullanıyorum sorun ortadan kaltı v12.0.3 kullanmaktayım umarım dogru sorununa cozum olur.

Oyla:
Üst Alt