Mod Youtube ReVanced | V17.26.35 | Root

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Youtube ReVanced | V17.26.35 | Root
15/07/2022

• Youtube ReVanced nedir ?
» Google tarafından 2010'da piyasaya sürülen ve 10 milyar indirmeye ulaşmış Youtube uygulamasının bazı özelliklerini değiştiren (mod'layan) ve artık geliştirilmeyen Vanced projesinin başka bir ekip tarafından geliştirilen devam projesidir.
• Ne gibi özelleştirmeler sunuyor ?
» Arka planda oynatma, ekran içinde ekran modu, reklamları kapatma, return disslike mod'u, erişilebilirlik ayarları, videoların otomatik yeniden oynatılması ve başta Youtube Premium hizmetinin özellikleri olmakla bir çok özelleştirme sunuyor.
• Neden ReVanced ?
» Bu işi yapan birçok uygulama geliştiriliyor. ReVanced ise orijinal Youtube arayüzü kullanması, Google hesabınızı kullana bilme, Root ve NoRoot versiyonu, açık kaynak kodlu olması, daha stabil çalışması gibi özellikleri ile ön plana çıkıyor. Sadece Google hesabıyla giriş yapa biliyor olmak benim tercih etme sebebimdir.
• Kullanılması yasalmıdır ?
» ReVanced gibi uygulamaların kullanımı yasaldır. İster herhangi bir tarayıcı, ister ReVanced, ister Youtube, kamuya açık bir şekilde paylaşılmış içerikleri nereden izleyeceğiniz tamamen sizin seçiminiz. ReVanced'de aynı Youtube uygulaması gibi Youtube platformunda yayımlanan içerikleri izlemenizi sağlayan bir araçtır, sadece ek özellikler sunuyor. Zaten Google kendisi bu araçların başlıca kaynağı olan api'leri paylaşıyor. Yani ortada herhangi bir yasadışı olay yok. Vanced projesinin son bulmasının başlıca sebebi de Youtube içeriklerini yayımlaması değil, Youtube uygulamasının arayüzünü kullanıyor olmasıdır. Kapanırken de haklarında açılmış dava yüzünden değil, Google tarafından yapılan tehditler yüzünden kapandı.
• İndirme ve kurulum adımları

0.
Eğer Vanced kullanıyorsanız kaldırın.
1. adresine girin
2. En son sürüm açıklamasında yazılan Youtube versiyonunu hemen altında verilen ApkMirror üzerinden indirin, daha sonra "assets" bölmesinden zip dosyasını indirin
3. adresinden SAI uygulamasını indirin
4. SAI uygulamasına giriş yapın, izinleri verdikten sonra "APKs Yükle" seçeneğine tıklayın ve az önce indirmiş olduğunuz Youtube apk dosyasını seçin ve kurulumun tamamlanmasını bekleyin
5. Magisk Manager'e giriş yapın, "Modüller" bölmesine geçiş yapın, "Dahili depolamadan yükle" seçeneğine tıklayın ve az önce indirmiş olduğunuz zip dosyasını seçin. Kurulum bitdikden sonra cihazı yeniden başlatın
6. Play Store uygulamasında "Ayarlar - Ağ tercihleri" üzerinden uygulamaların otomatik güncellenmesini kapatın

Not: Magisk 25.1 sürümünde sorunsuz kurulum yapa bildim. ReVanced Music indirmek isterseniz de işlemler yine aynı şekilde.

• NoRoot versiyonu:
ReVanced V17.26.35 - NoRoot

Kuracak arkadaşlara kolay gelsin, iyi günler, iyi forumlar :)
En son sürüm açıklamasında yazılan Youtube versiyonunu hemen altında verilen ApkMirror üzerinden indirin, daha sonra "assets" bölmesinden zip dosyasını indirin

Hocam zip dosyasını indirdim ama APK dosyasını göremedim rica etsem ss atabilir misiniz?

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
En son sürüm açıklamasında yazılan Youtube versiyonunu hemen altında verilen ApkMirror üzerinden indirin, daha sonra "assets" bölmesinden zip dosyasını indirin

Hocam zip dosyasını indirdim ama APK dosyasını göremedim rica etsem ss atabilir misiniz?
Google playden youtube son sürüm üzerine kursanız da çalışıyor modül

huran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
mi 9 lite
Konular
0
Magisk ile kurduğum youtube revanced bu sabahtan itibaren, kitlendi, üzerine koyumsu bi şeritle pasif duruma geçmiş, dokunmatiği de çalışmıyor, var mı böyle bi durumla karşılaşan ?

Üst Alt