Mod Youtube ReVanced | V17.26.35 | Root

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Youtube ReVanced | V17.26.35 | Root
15/07/2022

• Youtube ReVanced nedir ?
» Google tarafından 2010'da piyasaya sürülen ve 10 milyar indirmeye ulaşmış Youtube uygulamasının bazı özelliklerini değiştiren (mod'layan) ve artık geliştirilmeyen Vanced projesinin başka bir ekip tarafından geliştirilen devam projesidir.
• Ne gibi özelleştirmeler sunuyor ?
» Arka planda oynatma, ekran içinde ekran modu, reklamları kapatma, return disslike mod'u, erişilebilirlik ayarları, videoların otomatik yeniden oynatılması ve başta Youtube Premium hizmetinin özellikleri olmakla bir çok özelleştirme sunuyor.
• Neden ReVanced ?
» Bu işi yapan birçok uygulama geliştiriliyor. ReVanced ise orijinal Youtube arayüzü kullanması, Google hesabınızı kullana bilme, Root ve NoRoot versiyonu, açık kaynak kodlu olması, daha stabil çalışması gibi özellikleri ile ön plana çıkıyor. Sadece Google hesabıyla giriş yapa biliyor olmak benim tercih etme sebebimdir.
• Kullanılması yasalmıdır ?
» ReVanced gibi uygulamaların kullanımı yasaldır. İster herhangi bir tarayıcı, ister ReVanced, ister Youtube, kamuya açık bir şekilde paylaşılmış içerikleri nereden izleyeceğiniz tamamen sizin seçiminiz. ReVanced'de aynı Youtube uygulaması gibi Youtube platformunda yayımlanan içerikleri izlemenizi sağlayan bir araçtır, sadece ek özellikler sunuyor. Zaten Google kendisi bu araçların başlıca kaynağı olan api'leri paylaşıyor. Yani ortada herhangi bir yasadışı olay yok. Vanced projesinin son bulmasının başlıca sebebi de Youtube içeriklerini yayımlaması değil, Youtube uygulamasının arayüzünü kullanıyor olmasıdır. Kapanırken de haklarında açılmış dava yüzünden değil, Google tarafından yapılan tehditler yüzünden kapandı.
• İndirme ve kurulum adımları

0.
Eğer Vanced kullanıyorsanız kaldırın.
1. adresine girin
2. En son sürüm açıklamasında yazılan Youtube versiyonunu hemen altında verilen ApkMirror üzerinden indirin, daha sonra "assets" bölmesinden zip dosyasını indirin
3. adresinden SAI uygulamasını indirin
4. SAI uygulamasına giriş yapın, izinleri verdikten sonra "APKs Yükle" seçeneğine tıklayın ve az önce indirmiş olduğunuz Youtube apk dosyasını seçin ve kurulumun tamamlanmasını bekleyin
5. Magisk Manager'e giriş yapın, "Modüller" bölmesine geçiş yapın, "Dahili depolamadan yükle" seçeneğine tıklayın ve az önce indirmiş olduğunuz zip dosyasını seçin. Kurulum bitdikden sonra cihazı yeniden başlatın
6. Play Store uygulamasında "Ayarlar - Ağ tercihleri" üzerinden uygulamaların otomatik güncellenmesini kapatın

Not: Magisk 25.1 sürümünde sorunsuz kurulum yapa bildim. ReVanced Music indirmek isterseniz de işlemler yine aynı şekilde.

• NoRoot versiyonu:
ReVanced V17.26.35 - NoRoot

Kuracak arkadaşlara kolay gelsin, iyi günler, iyi forumlar :)

Son düzenleme:

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
ben şu an vanced kullanıyorum da bunu kurarsam google hesabım elden gidebilir mi

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
ben şu an vanced kullanıyorum da bunu kurarsam google hesabım elden gidebilir mi
Hocam sorumluluk size ait. Ben kurdum şuan kullanıyorum. Vanced'de sıkıntısız çalışıyor fakat bir süre sonra güncelleme yapmadığımız için uygulamaya giriş yapamayacağız ve artık bazı yerlerde reklamla karşılaşıyordum. Bu yüzden ben geçiş yaptım.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Konu için teşekkürler hocam, şehir dışında olduğum dan dolayı konu ile pek ilgilenemiyorum konunuzu Root versiyonu olarak güncelleyeceğim..handshake~~

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Konu için teşekkürler hocam, şehir dışında olduğum dan dolayı konu ile pek ilgilenemiyorum konunuzu Root versiyonu olarak güncelleyeceğim..handshake~~
Rica ederim hocam. Bende birkaç gündür sizin konuyu açmanızı bekliyordum, siz açmayınca ve modülün yeni versiyonu çıkınca da ben konu açayım dedim. Root versiyon olarak eklediğiniz içinde teşekkür ederim handshake~~. İyi günler :)

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Rica ederim hocam. Bende birkaç gündür sizin konuyu açmanızı bekliyordum, siz açmayınca ve modülün yeni versiyonu çıkınca da ben konu açayım dedim. Root versiyon olarak eklediğiniz içinde teşekkür ederim handshake~~. İyi günler :)
Sağolun hocam ama yıllık izine çıktım istenmeyen bir durum oldu ve eve dönüşüm biraz uzadı o yüzden kaldı. Yine de takip edip konu açmanız iyi olmuş iyi forumlar..:)

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Vanced patlayana kadar devam edeceğim benim gözümde hala eksiklikleri var

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Vanced patlayana kadar devam edeceğim benim gözümde hala eksiklikleri var
Tabikide öyle hocam. Şuanda Vanced hâlâ daha en iyisi. ReVanced için paylaşılan versiyonlar daha tam sürüm değil, birçok eksiği var. Kullanmak isteyen olursa diye paylaşım yaptım.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Tabikide öyle hocam. Şuanda Vanced hâlâ daha en iyisi. ReVanced için paylaşılan versiyonlar daha tam sürüm değil, birçok eksiği var. Kullanmak isteyen olursa diye paylaşım yaptım.
Paylaşım için teşekkürler elinize sağlık.

rdvndag

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 9 T
Konular
6
Çift tıkla uyandırma magisk modülü kurunca çalışmıyor

Üst Alt