Çözüldü YouTube kendi kendine konuşuyor

tolgauraz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi note 8
Konular
24
Beyler film açayım dedim smart TV'den uygulamalarda YouTube da 16.9 algılamıyor uygulama olunca değiştirme olmuyor normalde hdmı lerde değişiyor YouTube her işlemde tuş alt üst yaparken konuşup duruyor bu ne ya sinirim bozuldu YouTube veri sil dedim gene aynı niye böyle nasıl düzelir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

YouTube videolarda gezerkenkende bunun kanalı şunun kanalı diyor bilipte söylemeyene küserim

Nasıl kapanır bu beyler

Taliback a baktım kapalı

Kimse bilmiyor mu YouTube nun.talkbackini nasıl kapatacağımizi

Talkback veri silindi işe yaramadı konuşma motoru veri silindi işe yaramadı yeniden açınca aynı oluyordu YouTube veri silindi işe yaramadı navigation bar erişebilirlik kapatıldı kika keyboad klavyesi oda erişime kapatıldı tekrarlanmadiginj fark ettim navigation bar açtım hala tektarlanmiyor kika keyboad açtım erişebilirlik tekrarlanıyor kika keyboad erişebilirlik kapatıldı sorun çözüldü klavye diye yükledik YouTube talkback yapmış insanın hiç aklıma gelmez talkback ayarlarına bile bakmıştım oysaki mouse taktigimda mouse den klavyeye basmak için indirmiştim artık başka klavye buluruz mouse da işleyen mouse da isleyince kumandada işlemiyor iki tane olması lazım klavye değişikliği kolay ayarlardan konu kilit kendi sorunumu kendim çözdüm konuyu kapatabilirsiniz başkaları uğraşmasin benim gibi sinir bozucu bir durum :)

Ekli dosyalar

• VID-20200616-WA0000.mp4
    3,1 MB · Görüntüleme: 14
Moderatör tarafında düzenlendi:

dukabjk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
duka
Cihazım
mi5s
Konular
3
Hocam aynı sorun bende de oluştu. Klavyeleri iptal ettim yine de yapamadım. Tam olarak nasıl yaptınız.

Üst Alt