Youtube kanalı dolandırıcılığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

redminote4kullanicisi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
RN8
Konular
117

Siz göremediniz belki bu konuyu okuyup dolandırılmak üzere olanlar görür de dolandırılmazlar.
Teşekkürler dediğim gibi size yönelik suçlamam yok.
Forumda çok dolaşmıyorum sadece sorunum oldukça girdiğim içim bu forumdaki kullancılar hakkında bir bilgim yok.
Bundan sonra bir sorun olursa aklıma geleceksiniz iyi günler.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Bu tür durumlarda birisine yaptırmadan önce kendiniz deneyin, Note 8 için internette bir sürü anlatımlar var google'a yazmanız yeterli hem paranız cebinizde kalır, hemde düzgün bir biçimde yaparsınız.

redminote4kullanicisi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
RN8
Konular
117
Bu tür durumlarda birisine yaptırmadan önce kendiniz deneyin, Note 8 için internette bir sürü anlatımlar var google'a yazmanız yeterli hem paranız cebinizde kalır, hemde düzgün bir biçimde yaparsınız.
hocam imeiden anlasam zaten ben kendim yaparım videolara baktım çok karışık geldi bende anlamadığım bi şeye uğraşmak istedim.
neyse olan oldu.
telefoncuya verdim bugün umarım hallederiz.

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
Hocam geçmiş olsun piyasada bu işler ile uğraşan çok ama çoğunun bilgisi ve alt yapısı sınırlı piyasadaki bu işlemi yapanların sadece %10 luk bi kısmı profesyonel ve layığıyla yapıyor. Diğerleri bizleri kobay olarak kullanıp öğrenim ve
hipotezlerini doğruluyorlar.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181

Şresyon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Samsung Note 8
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
Yurtdışı telefonum var ve ımei sorunu vardı bende youtubeden ''çok kolay'' kanalını gördüm ve videolarını ve yardımcı olması benim güvenimi kazandı ve mesaj attım. Uzaktan imei işlemi yapıyor ve 100₺ istedi ve bunlar bittikten sonra bile ücretsiz destek veriyorum diye söz verdi.
Neyse cihazıma bağlandı ve 2 defa aynı işlemi yapmasına rağmen 3g komple çekmiyor ve aramalarda ve pilde sorun oldu.
Bu arada benim dürüstlüğümden kaynaklı bunların hepsi, telefon açıldı 30 dk filan normal çekti sonra komple gitti 3g ve bu işlemi 2 defa yaptı. Bu yüzden tamam oldu dedim ve insanın hakkını verelim kafasındayım attım parasını.

Bu sorunları dedikten sonra baktım hiç ilgilenmeyen tavırlarla ben işlemi yaptım lafı iadeye getireemezsin gibi bi şey dedi ve beni engelledi.

BECERİKSİZLİĞİNİ miflashla rom yükledim ona bağladı ve orj global romdu bu, ona göre sorun tamamen bu romdaymış? :D
Böyle saçma sapan bahaneler uydurdu ve beni engelledi.

yarım yamalak olmayan bir işe hakkımı istedim doğal olarak ama bu karektersiz herif parayı aldıktan sonra dolandırdı bir nevi.

Bu heriften sakn sakın ücretli bir şey yaptırmayın gidin kendi gözünüzle bir yerde yaptırın.

Bu da benim suçum değildir karşımdaki herifin karaktersizliğinden kaynaklanıyor bundan sonra tövbe böyle bişey olmayacak...

İyi forumlar, konuyu silmeyin de herkes öğrensin.

Youtube kanalı:
Bilginlendirmeniz için tşk ederiz zaten bunun yapılışı googleya yazsaydınız bütün forumlarda var :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt