Yardım Youtube ekran yan dönmüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Burakpamir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global kararlı 10.0
Telefon Modeli
Xiaomi mi 8 128 Gb
Bootloader Kilidi
Açık
Youtube'da video izlerken telefonu yan yatırdığınızda otomatik olarak ekran dönüyordu. Bundan önce kullandığım telefonlarda böyle idi. Mi 8 cihazımı alalı 1 ay kadar oldu mıuı 9 sürümünde iken youtube'da ekran dönüyordu diye hatırlıyorum. Şuan mıuı 10 kararlı sürüm kullanıyorum. Güncelleme yaptıkdan sonra böyle bir problem ile karşılaştım videoyu tam ekran oynatmak için tam ekran sembolüne basmam gerekiyor. Çıkmak için ise küçültme sembolüne. Günde 3-4 saatimi video izleyerek geçirdiğimi düşünürsek bu iş artık sinir bozmaya başladı.
Ekran döndürme açık.
Herhangi başka bir programda ekran sensör ile yan dönüyor fakat Youtube uygulamasında dönmüyor.
Rom'u kendi sistem güncelleyicisinden kurdum ekstra olarak int. Üzerinden indirmedim. Bölge Türkiye
Birde merak ettiğim bir konu var instagram veya Facebook üzerinden video izlerken ekran siz de de kapanıyor mu? Yoksa bir tek bende mi oluyor bu durumlar ?

deneme

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Deneme
Cihazım
Mi Note
Konular
5
Galeriye girdiğiniz resim dönüyor mu denediniz mi sensör kalibre etmeniz gerekebilir. Bunun için ayarlar hakkında çekirdek sürümüne 5 kez tıklayın test bölümü gelir ordan gyro falan onları kalibre edin

Oyla:

Burakpamir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
3
Galeriye girdiğiniz resim dönüyor mu denediniz mi sensör kalibre etmeniz gerekebilir. Bunun için ayarlar hakkında çekirdek sürümüne 5 kez tıklayın test bölümü gelir ordan gyro falan onları kalibre edin
Dediğim gibi sadece Youtube. Ama dediğinizi yapıcam

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Burakpamir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
3
Sadece bende mi var bu problem ? Benden başka mi 8 kullanıcısı yok mu ?

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
"Ayarlar - Kilit Ekranı & Parmakizi - Uyku" yazan yerden süreyi arttırmayı deneyin ekran kapanma sorunu için.

Oyla:

Burakpamir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
3
"Ayarlar - Kilit Ekranı & Parmakizi - Uyku" yazan yerden süreyi arttırmayı deneyin ekran kapanma sorunu için.
Bugün 1000tl ye aldığınız telefonda bunun için sensör yada yazılım var. Xiaomi'nin amiral gemisinde buna çözüm yok mu yani ?

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Bugün 1000tl ye aldığınız telefonda bunun için sensör yada yazılım var. Xiaomi'nin amiral gemisinde buna çözüm yok mu yani ?

Benim önerdiğim çözüm önerisi YouTube'nin yan dönmemesi için değil ekran kararma problemi ile ilgili, ayırca sensörlerinizi test ettiniz mi ?

Oyla:

Burakpamir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
3
Benim önerdiğim çözüm önerisi YouTube'nin yan dönmemesi için değil ekran kararma problemi ile ilgili, ayırca sensörlerinizi test ettiniz mi ?
Sensörlerimi test ettim evet. Çözüm önerinizin Youtube uygulaması için olmadığınıda anladım. Bundan önce note 7 kullanıcısı idim ilk kez xiaomi kullanıyorum. Siz daha önce marka\model ne kullandınız bilmiyorum ama ben böyle bir olayla ilk defa karşılaşıyorum. İnstagram veya Facebook üzerinden video izlerken ekranın kilitlenmesinden bahsediyorum.

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Sensörlerimi test ettim evet. Çözüm önerinizin Youtube uygulaması için olmadığınıda anladım. Bundan önce note 7 kullanıcısı idim ilk kez xiaomi kullanıyorum. Siz daha önce marka\model ne kullandınız bilmiyorum ama ben böyle bir olayla ilk defa karşılaşıyorum. İnstagram veya Facebook üzerinden video izlerken ekranın kilitlenmesinden bahsediyorum.

Samsung/Asus/Xiaomi kullandım ve ne ekran dönme problemi ne de ekran kararma problemi yaşamadım ya benim şansıma yada sizin şansınıza bu olay.

Ekran dönme problemi için, YouTube'nin tüm verilerini temizler misiniz ?

Oyla:

Burakpamir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
3
Samsung/Asus/Xiaomi kullandım ve ne ekran dönme problemi ne de ekran kararma problemi yaşamadım ya benim şansıma yada sizin şansınıza bu olay.

Ekran dönme problemi için, YouTube'nin tüm verilerini temizler misiniz ?
Denedim Youtube düzeldi diyebilirim. Bu konudaki yardımı biz için teşekkür ederim. Kullandığınız xiaomi modeli nedir acaba ?
Siz de de instagramda ekran kilitlenmesi oluyor mu ?

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt