Oyun YouTube aşırı reklam sorunu

Hdhdd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
4
Youtube Vanced 14.21.54 sürümünü kullanıyorum memnunum. Vancedin yeni sürümünde çok reklam vardı ana sayfada.
Bu vanced korsan değilmi youtubela alakası yok hakka girmek istemiyorum

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Kesin bir şey diyemem ama bana göre değil :) Sonuçta adamlar premiumu çıkarmadan önce modlanmıştı, hani ücretli olanı ücretsiz kullansam korsan derim ama bu "bence" değil.

Hdhdd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
4
Kesin bir şey diyemem ama bana göre değil :) Sonuçta adamlar premiumu çıkarmadan önce modlanmıştı, hani ücretli olanı ücretsiz kullansam korsan derim ama bu "bence" değil.
Ama reklamlar hem içerik üreticilerinin hem youtube un hakkı değilmi?

Mic-Tramp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Redmi note7
Meslek
Öğrenci
Konular
26
3 senelik mail hesabımla denemek için premium aldım YouTube music ile kullanıyorum ama 1 TL kesti :)

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
3 senelik mail hesabımla denemek için premium aldım YouTube music ile kullanıyorum ama 1 TL kesti :)
Premiumda ses kalitesi bayağı iyi. Fark var. Çok kullanışlı. 1 lira sonra geri yatırılacak. Girdiğiniz hesabın gerçek olup olmadığını kontrol ediyorlar

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Youtube music ile beraber satın aldım. Çok güzel. Youtube dışında müzik tarafında tüm aradığın parçalar var. Spotify kullananların çoğu buna geçti.

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
Ama reklamlar hem içerik üreticilerinin hem youtube un hakkı değilmi?
Peki Chrome uygulaması ve Youtube aynı şirkete ait olmasına rağmen,chrome da reklam engelleme uygulamasına izin veryor google yani kendisi de razı bence.O zaman o da izin vermesin reklam engelleyici uygulamalara :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar 2 hafta önce yeni bir Mi telefon aldım ama youtube a girdiğimde 10 dk lık videoda neredeyse ortalama 4 5 reklam izliyorum başka cihazlarda böyle bir sorun yok bu reklamlar genellikle 2 tane arka arkaya oluyor eski bir sürümü kullanıyorum bundan olma ihtimali varmı veya bağlı hesaptan mı kaynaklıdır vanced felan kullanıp hakka girmek istemiyorum yoksa telefon kaynaklımı
Cihazın resmi garantili mi ? yoksa imei repair mi ?

Hdhdd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
4
Peki Chrome uygulaması ve Youtube aynı şirkete ait olmasına rağmen,chrome da reklam engelleme uygulamasına izin veryor google yani kendisi de razı bence.O zaman o da izin vermesin reklam engelleyici uygulamalara :)

Yurt dışı ama imei işlemi yapılmadı

İlginç olan play store saki reklam engelleyici ve arkaplanda çalıştırma özelliği bulunan tarayıcıları arkaplan özelliğini kapatmasını isterken reklam engellemeyi kapattırmaması ve dediğiniz gibi crohmr mağazasında bu uygulamalar var adam dire youtube adbloc yazmış ismine premium için para vermek istemiyorum reklamlar düzgün çıksa sıkıntı olmayacak annemin telefonunda test ettim böyle bir sorun yok ama bu cihazda 10 dk lık videoda 4 5 reklam nedir ya ilk defa görüyorum böyle birşeyi

Son düzenleme:

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
Yurt dışı ama imei işlemi yapılmadı

İlginç olan play store saki reklam engelleyici ve arkaplanda çalıştırma özelliği bulunan tarayıcıları arkaplan özelliğini kapatmasını isterken reklam engellemeyi kapattırmaması ve dediğiniz gibi crohmr mağazasında bu uygulamalar var adam dire youtube adbloc yazmış ismine premium için para vermek istemiyorum reklamlar düzgün çıksa sıkıntı olmayacak annemin telefonunda test ettim böyle bir sorun yok ama bu cihazda 10 dk lık videoda 4 5 reklam nedir ya ilk defa görüyorum böyle birşeyi
Hocam hassasiyetinizi tebrik ediyorum,büyük ihtimal İMEİ attıracaksınız ve yasal olmayan yollar ile yapacaksınız buda devlete karşı bir hiledir ve hak yeme konusunda birkaç kişiden daha fazla kişiler ile muhatap olacaksınız.Yanlış anlamayın bu İMEİ olayı benim en sinir olduğum ve kızdığım mesele ama devletin halen bir adım atmamış olması da sanki bu youtube ve chrome örneğine benziyor ikisi de razı :)

Üst Alt