Oyun YouTube aşırı reklam sorunu

Hdhdd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
4
Arkadaşlar 2 hafta önce yeni bir Mi telefon aldım ama youtube a girdiğimde 10 dk lık videoda neredeyse ortalama 4 5 reklam izliyorum başka cihazlarda böyle bir sorun yok bu reklamlar genellikle 2 tane arka arkaya oluyor eski bir sürümü kullanıyorum bundan olma ihtimali varmı veya bağlı hesaptan mı kaynaklıdır vanced felan kullanıp hakka girmek istemiyorum yoksa telefon kaynaklımı

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Telefondan kaynaklı değildir.Hakka girmeyim diyorsanız premium alabilirsiniz papara ile alırsanız yarısını cashback dedikleri şeyle iade ediyorlar 8 lira oluyor aylık.

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
YouTube yapıyor bunu. YouTube vanced kurabilirsiniz, kolay yol istiyorsanız brave browser kullanın. Arkaplanda çalışıyor şuanda

Hdhdd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefondan kaynaklı değildir.Hakka girmeyim diyorsanız premium alabilirsiniz papara ile alırsanız yarısını cashback dedikleri şeyle iade ediyorlar 8 lira oluyor aylık.
İlginç olan ilk defa bu telefonda yaşadım annemin telefonunda veya tablette sorun yok son sürüme güncelledim bakalım şimdi ne olacak

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
İlginç olan ilk defa bu telefonda yaşadım annemin telefonunda veya tablette sorun yok son sürüme güncelledim bakalım şimdi ne olacak
By aralar çok fazla reklam çıkıyor. Bir saatlik filmde 5 dk da bir reklam çıkıyor. YouTube vanced çok iyi

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Youtube vanced kesin çözüm. Reklam işini çok abartıyorlar.

fatihbayar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
mi9t
Konular
11
Yeni üyelik aç 3 ay youtube premium + müzik keyfine bak uğraşma vancedle falan

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Premium çıktığından beri reklamlar doldu. Ya da bana öyle geldi bilmiyorum. Reklam önlemenin çözümü premium almak veya vanced kullanmak.

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Premium çıktığından beri reklamlar doldu. Ya da bana öyle geldi bilmiyorum. Reklam önlemenin çözümü premium almak veya vanced kullanmak.
Google arkaplanda YouTube çalıştıran uygulamaları güncellettirdi, artık desteklemiyor hiçbiri. Güncellemeyenleri de kaldırdı play storedan. Premium a geçirmek için zorluyor. Play storeda music.ol uygulaması var. YouTube daki müzikler hem arkaplanda hemde ekran kapalıyken dinlenebiliyor

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Google arkaplanda YouTube çalıştıran uygulamaları güncellettirdi, artık desteklemiyor hiçbiri. Güncellemeyenleri de kaldırdı play storedan. Premium a geçirmek için zorluyor. Play storeda music.ol uygulaması var. YouTube daki müzikler hem arkaplanda hemde ekran kapalıyken dinlenebiliyor
Youtube Vanced 14.21.54 sürümünü kullanıyorum memnunum. Vancedin yeni sürümünde çok reklam vardı ana sayfada.

Üst Alt