Video Youtube Arka Planda Müzik Dinleme

nikosoft

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
N K
Cihazım
note 4
Konular
41

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

lckdora

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
s e r
Cihazım
Mi11 Lite 5G NE
Meslek
İşsiz
Konular
26
YouTube diyip müzik uygulamasından yapması aşırı komikmiş. Paket yaptım eve gidince gülerim.

nikosoft

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
N K
Cihazım
note 4
Konular
41
YouTube diyip müzik uygulamasından yapması aşırı komikmiş. Paket yaptım eve gidince gülerim.
tebessüm ettirdin sonuç olarak arka planda video oynatıp müzik dinliyorsunuz.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Esasında sizin gibi sebatlı insanlara hayranım... 5 yılda onlarca video çekip forum forum gezip reklam yapmışsınız ama bizim ilkokula giden ve ıvır zıvır videolar eşek yeğenin yarısı kadar aboneniz, onda biri kadar izlenmeniz yok ama sabırla, inatla youtuber olmaya çalışmanız, click bait başlıkların seçimi, intro vs. milyonluk kanal gibi özen göstermeniz gerçekten takdire şayan. clap~~ (Maalesef video içerikleri için aynı şeyleri yazamayacağım ama bunlar bile hatran bırakmaya yeterli)

Herkes youtuber olup da para kazanacak diye bir kural tabii ki yok ama kimsenin youtuber olmaya çalışması, hayallerine ulaşmak için çabalaması engellenemez rock~~

nikosoft

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
N K
Cihazım
note 4
Konular
41
Esasında sizin gibi sebatlı insanlara hayranım... 5 yılda onlarca video çekip forum forum gezip reklam yapmışsınız ama bizim ilkokula giden ve ıvır zıvır videolar eşek yeğenin yarısı kadar aboneniz, onda biri kadar izlenmeniz yok ama sabırla, inatla youtuber olmaya çalışmanız, click bait başlıkların seçimi, intro vs. milyonluk kanal gibi özen göstermeniz gerçekten takdire şayan. clap~~ (Maalesef video içerikleri için aynı şeyleri yazamayacağım ama bunlar bile hatran bırakmaya yeterli)

Herkes youtuber olup da para kazanacak diye bir kural tabii ki yok ama kimsenin youtuber olmaya çalışması, hayallerine ulaşmak için çabalaması engellenemez rock~~
Zaman öldürme diyelim, bazen 1 teşekkür yetiyor. Gerisi ben için çokta önemli olmuyor. Yorumunuz ve eleştirinin için teşekkür ediyorum, belkide sizi dinleyip bırakmalıyım bu işi.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Zaman öldürme diyelim, bazen 1 teşekkür yetiyor. Gerisi ben için çokta önemli olmuyor. Yorumunuz ve eleştirinin için teşekkür ediyorum, belkide sizi dinleyip bırakmalıyım bu işi.
Bırakmayın da alan değiştirin bence. Youtube için çekilebilecek tonla video var. Üşenmeyip yapıyorsunuz yine helal olsun. Benim kanalda da abone ve izlenme çok ama üşenip bi video çekmiyorum

Üst Alt