Haber Yine ban yedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
mi6,mi11t pro
Konular
80
Bu yapacağınız davranışlardan sonra muhtemelen miuipro ekibinin kaybedeceği birşey olmayacak , olan sizin paranıza ve zamanınıza olacak . Bu kadar takıntı yerine eu kursaniz ve keyfinize baksanız?
Sanırım haklısın para önemli deilde...insan gibi konustum yenıden yatırdım kullanım die..neyse konuyu kapatalım en iyisi

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Sanırım haklısın para önemli deilde...insan gibi konustum yenıden yatırdım kullanım die..neyse konuyu kapatalım en iyisi
İşte genelde yapılan bazı hataların bazı getirileri oluyor , buna katlanmak lazım . Tabiki karar sizin ancak ben naçizane fikrimi söyledim .

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Peki son sürğm satın aldınız diyelim..güncelleme oto dan geliyo mu ? Yeni güncelleme gelince tekrar mı para yatırmak gerekiyor..

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sakin61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Jeodezi
Konular
3
Peki son sürğm satın aldınız diyelim..güncelleme oto dan geliyo mu ? Yeni güncelleme gelince tekrar mı para yatırmak gerekiyor..

Diyelim 1 aylık aldınız. 30 gün içinde cihaz için 2 güncelleme çıkarsa 2 güncelleme alırsınız. Aslında versiyon bazlı satmıyorlar, 30 günlük indirme bağlantıları için erişim hakkı veriyorlar ve bu bağlantıyı paylaşmama şartı var. İlk yüklemeyi siteden cihaza göre geçmiş tarihli bir rom olarak indirip kuruyorsunuz. Sonrasında güncel versiyonu ota ile veriyorlar. ota ile indirilen romu kendi otomatik olarak twrp üzerinden kuruyor.

En fazla 1 ayda 4 güncelleme oluyor genelde. Eğer mevcut hafta için beta güncellemesi çıkmazsa o haftayı boş geçiyorlar. Kısaca betaları takip ediyorlar.

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Diyelim 1 aylık aldınız. 30 gün içinde cihaz için 2 güncelleme çıkarsa 2 güncelleme alırsınız. Aslında versiyon bazlı satmıyorlar, 30 günlük indirme bağlantıları için erişim hakkı veriyorlar ve bu bağlantıyı paylaşmama şartı var. İlk yüklemeyi siteden cihaza göre geçmiş tarihli bir rom olarak indirip kuruyorsunuz. Sonrasında güncel versiyonu ota ile veriyorlar. ota ile indirilen romu kendi otomatik olarak twrp üzerinden kuruyor.

En fazla 1 ayda 4 güncelleme oluyor genelde. Eğer mevcut hafta için beta güncellemesi çıkmazsa o haftayı boş geçiyorlar. Kısaca betaları takip ediyorlar.
Anladım..ücretsiz iken note 3 pro ve note 4 de bende kullanmıstım..fakat nedense eu rom bana daha cazip geliyor..
Pro da ufak tefek ayarlar oluyor..
Birde o zamanlar gps hatası çok veriyodu.şimdi nasıldır bilmiyorum..
Geçmiş olsun tekrardan..açıklama için teşekkürler.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
MIUI 10 geliştirmesi durduruldu.Xiaomi yeni güncelleme politikası Ekim ayı itibariyle tam anlamı ile yürürlüğe girecek 1 yıldan eski cihazların beta programı bitirilecek.Durum tam anlamıyla belli olmadan abone olmak için beklemek en iyisi gibi görünüyor.

Sakin61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Jeodezi
Konular
3
Anladım..ücretsiz iken note 3 pro ve note 4 de bende kullanmıstım..fakat nedense eu rom bana daha cazip geliyor..
Pro da ufak tefek ayarlar oluyor..
Birde o zamanlar gps hatası çok veriyodu.şimdi nasıldır bilmiyorum..
Geçmiş olsun tekrardan..açıklama için teşekkürler.

Aynen bazı ufak tefek düzenlemeler var, arayüzde ki düzenlemeler bana cazip geliyor. O yüzden kullanıyorum açıkcası. Evet arkadaşa geçmiş olsun, ben yıllık aldım ve şuana kadar hiç sorun yaşamadım. Sorun olduğunda da ilgilendiler. Şans sanırım birazda. Ben teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt