İnceleme Yi Smart Camera (Ants Camera) = Videolu tanıtım =

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
merhaba arkadaslar
kameram geldi sürüm B sürümü. Ne yapmaliyim K ya alayim mi? Diger ip kamera programlariyla takip etmek için. Tesekkür ederim...

Diğer versiyonlarda ağ akışı yok. Sadece Mi Home yada Yi Home ile izlenebiliyor.

MI PAD 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

enis_demirer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enis
Cihazım
Xiami Yi
Konular
0
Merhaba Arkadaşlar. Cameramı İzlemiş Olduğum ios destekli Kendi Programına Güncelleme Geldi. Ewde Ağ içinde wifi den İzleyebiliyorum. Fakat Dışarda lte 3g den hata veriyor. Bi bilginiz varmı ? Teşekkürler

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Merhaba Arkadaşlar. Cameramı İzlemiş Olduğum ios destekli Kendi Programına Güncelleme Geldi. Ewde Ağ içinde wifi den İzleyebiliyorum. Fakat Dışarda lte 3g den hata veriyor. Bi bilginiz varmı ? Teşekkürler
Eğer varsa izinlere bir bakın. Android versiyonda herhangi bir sıkıntı yok.

MI PAD 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muttalip.yener

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
muttalip
Cihazım
htc one
Konular
1
Arkadaşlar YI Home apk sürüm 2.20.2.9_20170228 bunu bürtürlü cihazla etkinleştiremedim firmware vs attım genede olmadı kurabilen varmı eski çince sürümde çalıştırıyorum fakat yeni sürümü bi türlü beceremedim...

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Arkadaşlar YI Home apk sürüm 2.20.2.9_20170228 bunu bürtürlü cihazla etkinleştiremedim firmware vs attım genede olmadı kurabilen varmı eski çince sürümde çalıştırıyorum fakat yeni sürümü bi türlü beceremedim...
Şöyle bir durum var. Yi Home uygulamasında Yi yada Mi hesabınız ile tanımladığınız tüm kameraları, istediğiniz cihazda aynı hesap ile oturum açarak görebilirsiniz. Tekrar kamera tanıtmak gerekmiyor. Kameraları görmüyorsanız yanlış yapıyorsunuz.
Sanıyorum siz global Yi Home ile Çin Yi Home uygulamasını karıştırıyorsunuz. Bu uygulamalar farklı çalışıyor. Global Yi Home, Çin kameraları görmez. Çin Yi Home uygulaması da global kameraları görmez. Örneğin ben 2 Yi Ants kamerayı Çin Yi Home uygulaması ile görebiliyorken, Global model 360 kamerayı göremiyorum. Bunu da Global Yi Home uygulamasında görüyorum. Tabiki bunda da Çin Yi Ants kameraları göremiyorum.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk

Son düzenleme:

umutt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
umut
Cihazım
xiaofang
Konular
0
Arkadaslar bende bunun xiaofang olani var yeni geldi Cinden. Cin disinda calismamaktadir hatasi aliyorum. Bir cozumu var mi bunun

hilmi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hilmi
Cihazım
mi9 se
Konular
18
bu kameradan aldım.
chatin_62 hocam bu saat düzeltme olayı bu kamera içinde geçerlimi.
Arkadaslar bende bunun xiaofang olani var yeni geldi Cinden. Cin disinda calismamaktadir hatasi aliyorum. Bir cozumu var mi bunun
ayarlardan konumu çin yap bağlanması lazım.

Son düzenleme:

teuseus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 4
Konular
0
Merhabalar, bu cihaz ile anlık görüntüyü sd karta değilde harici diske kaydedebilir miyim acaba? Bir de kullanabilmek için internet gereli mi yoksa wifi dağıtan bir modem yeterli mi ? Amacım sadece alandaki görüntüyü alıp harici bir diske kaydetmek. Teşekkürler

FiBo14

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
1
Cihazım
HTC One M7
Konular
0
Arkadaşlar bende YI Home Camera 1 nci versiyon var. Ancak cihaz çin versiyonu olduğu için Türkiye de kullanamıyorum. Bu cihazı Türkiye de kullanabilmem için ne yapmam gerekiyor. Cihaz seri no : 12CNYM7V71 İphone uygulama versiyonu : 2.16.1
Bu konuda bana yardımcı olursanız minnettar olurum. Cihazı 1 yıl önce aldım ama kullanamıyorum.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Arkadaşlar bende YI Home Camera 1 nci versiyon var. Ancak cihaz çin versiyonu olduğu için Türkiye de kullanamıyorum. Bu cihazı Türkiye de kullanabilmem için ne yapmam gerekiyor. Cihaz seri no : 12CNYM7V71 İphone uygulama versiyonu : 2.16.1
Bu konuda bana yardımcı olursanız minnettar olurum. Cihazı 1 yıl önce aldım ama kullanamıyorum.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Bu videoyu dener misiniz dosyalar video altında mevcut.

Üst Alt