Soru Yetkili serviste batarya değişimi

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
Hocam almanyada akrabam var olmasına var amma şimdi orjinal bataryayı teknik servis kalkıpta onlara verecek değildir heralde çünkü bir sürü ülkeye mail attım hepsi de aynı şeyi söyledi. Eğer bir yöntem varsa söylersen sevinirim bizimkiler almanyadan getirsinler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam aklımda var fakat deji batarya 27 w desteklemiyor diye alasım gelmiyor. Ayrıca hocam cihazın bekleme süresi ortalama kaç gün sürüyor ? şarja günlük mü yoksa daha uzun süreli mi takıyorsunuz? Bana aslında ekran süresinden ziyade uzun bekleme süresi gerekiyor.
Hocam telegram da bir ara konuşulmuştu.ozellikle hindistan,endonezya,Vietnam gibi ülkelerde mevcut. Bu konu sık sık konuşuluyor gruplarda herhangi bir romun grubuna girip arama yapabilirsiniz(soviet,cherish, ancient vs). Benim kısaca görebildiğim birkaç linki aşağıya bırakıyorum. Almanya'daki akrabaniza gönderip göndermediğini kontrol edebilirsiniz.

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Türkiye'de fabrikasyon standartı diye birşey yok hocam maalesef hangi servise yaptırırsanız yaptırın, bir çok sorunlu telefon gördüm sözde yetkili servisten çıkıp düzen tutmayan, bir arkadaş örneğini de vermiş yukarıda. İlla servis olsun diyorsanız faturalı aynı model telefon kutusu veya faturası bulup götürün batarya değişecek garantisi bitti diye. Ekrana da kilit koyun imei kontrolü yapamasınlar, sorarlarsa şifremi unuttum onu daha sonra sıfırlayacağım ya da telefon yaşlı bir akrabamın kendisi gelemiyor der geçersiniz. O kadar detaylı bir kontrol yaptıklarını sanmıyorum, parasını alacaklar sonuçta.
Aklımdan geçti hocam ama aynı değerde faturalı ürün bulamadım maalesef :(
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam telegram da bir ara konuşulmuştu.ozellikle hindistan,endonezya,Vietnam gibi ülkelerde mevcut. Bu konu sık sık konuşuluyor gruplarda herhangi bir romun grubuna girip arama yapabilirsiniz(soviet,cherish, ancient vs). Benim kısaca görebildiğim birkaç linki aşağıya bırakıyorum. Almanya'daki akrabaniza gönderip göndermediğini kontrol edebilirsiniz.

Hocam çok teşekkür ederim hemen inceliyorum

Üst Alt