Çözüldü Yetkili Hesap Arıyorum

Hasanozsarac

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
4
tesekkurler arkadaslar tüm yöntemler işe yaramıyor malasef sanırım servise götürmem gerekecek. bahsettiğiniz arkadasın çözüm yöntemi pahalı geldi biraz inceledim servis bedeli ile ilgili yazısını .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

son çözm olarak cdroid rom kurdum böyle kullanıcaz miu suanlık bitmiştir cihazımda.. ilgili olan arkadaslar tesekkur ederim hepinize.

Son düzenleme:

Hasanozsarac

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
4
Dostlar cihazı bul özelliğini kapatmistim ondan sebep acaba hesaba baglanmiyor olabilirim?

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Şifrenizi yanlış hatırlıyor ya da yanlış giriyor olabilirsiniz. Cihaz internete bağlıysa ve mi hesabı bilgilerinizi de doğru giriyorsanız sorun yaşamanız imkansız hocam.

Hasanozsarac

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
4
Şifrenizi yanlış hatırlıyor ya da yanlış giriyor olabilirsiniz. Cihaz internete bağlıysa ve mi hesabı bilgilerinizi de doğru giriyorsanız sorun yaşamanız imkansız hocam.
Dosstum web sitesi üzerinden giriş yapabiliyirum ama şifrede bir sıkıntı yok kanımca teknik bir sorun var ama ne olduğunu nasıl cozecegimi bilmiyorum! Mi flash ile sgock ROM atsam diyorum ise yararmi acaba?

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Dosstum web sitesi üzerinden giriş yapabiliyirum ama şifrede bir sıkıntı yok kanımca teknik bir sorun var ama ne olduğunu nasıl cozecegimi bilmiyorum! Mi flash ile sgock ROM atsam diyorum ise yararmi acaba?
İşe yarayacağını düşünüyorum denemekte fayda var. Cihazınıza uygun fastboot romu indirip bir deneyin.

Hasanozsarac

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
4
Sorunum çözüldü arkadaşlar herkese teşekkürler açıkçası çok istemsiz oldu galiba twrp mount bolumunde kutucuktaki ikonu kaldırdım orange twrpden normal twrp döndüm format data ve sonra yeniden yükleme yaptım.
kurulumda mount bölümü ile alakalı error hataları aldım ama kurulum başarılı şekilde gerçekleşti.

Son düzenleme:
Üst Alt