Yardım Yetkilendirme ve geri alma

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
bence etkinleştirere çözmeye çalışmanız daha faydalı olur yurtdışına mesaj atma kapalıysa mesajın hiç gitmemesi ücret alınmaması gerek operatörünüzde saçmalamış galiba
Defalarca sms atmasına rağmen çoğu zaten etkinleştirme sağlanmıyor, yurt dışı kullanım/arama kısıtlanabiliyor ancak yurt dışı sms kısıtlanamıyor.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
151
İşte ilerde üzülmeden şimdi çözmeye çalışıyorum ama nafile telefon yetkilendirmeyi geri almıyor bir türlü.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihaza root yetkisi verme imkanınız varsa sd maid veya benzeri bir uygulama ile sim etkinleştirme uygulamasını dondurarak çözüme kavuşabilirsiniz.
Malesef pek anlamadığım için cihaz bir yurt dışı olduğu için riske atmakta istemiyorum

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
Geliştirici seceneklerğni aç usb hata ayıklama aç. Usb güvenlik secenegini aktif et oradan sonra pc ye bagla. Adb tools ile jar dosyası birtane java ile çalışır ordan sistem uygulamalarını rootsuz devredısı bırakabilirsin yada silebilirsin

İşte ilerde üzülmeden şimdi çözmeye çalışıyorum ama nafile telefon yetkilendirmeyi geri almıyor bir türlü.

Malesef pek anlamadığım için cihaz bir yurt dışı olduğu için riske atmakta istemiyorum
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
rootsuz bu uygulama ile yapabilirsiniz

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
151
Hocam bunu deneyeceğim ama burdan videoda gördüm xiaomi sim activate service olanı mı silicem.Bu kesin çözüm gibi duruyor.Ve birde usb hata ayıklama usb hata ayıklama dışında usb hata ayıklama(güvenlik ayarları) mı açık olucak
Geliştirici seceneklerğni aç usb hata ayıklama aç. Usb güvenlik secenegini aktif et oradan sonra pc ye bagla. Adb tools ile jar dosyası birtane java ile çalışır ordan sistem uygulamalarını rootsuz devredısı bırakabilirsin yada silebilirsin

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
rootsuz bu uygulama ile yapabilirsiniz

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
151
Hocam bunu deneyeceğim ama burdan videoda gördüm xiaomi sim activate service olanı mı silicem.Bu kesin çözüm gibi duruyor.Ve birde usb hata ayıklama usb hata ayıklama dışında usb hata ayıklama(güvenlik ayarları) mı açık olucak
Hocam bir güvenlik dediğiniz bu yuvarlak içine aldığım mi ve budan bunu mi silmem lazım kutu içinde işaretledim

Ekli dosyalar

• IMG_20210114_225446.jpg
    IMG_20210114_225446.jpg
    4,4 MB · Görüntüleme: 20
  • IMG_20210114_225605.jpg
    IMG_20210114_225605.jpg
    344,3 KB · Görüntüleme: 17

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Hocam bir güvenlik dediğiniz bu yuvarlak içine aldığım mi ve budan bunu mi silmem lazım kutu içinde işaretledim
Usb hata ayıklama ve usb üzerinden yükle seçeneğini açmanız yeterli ben o şekilde silmiştim bir kaç uygulama

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
151
Peki burdan bunu mu silmem lazım sim active olanı yanlış bir hata yapmak istemiyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20210114_225446 [miuiturkiye.net].jpg
    IMG_20210114_225446 [miuiturkiye.net].jpg
    5,4 MB · Görüntüleme: 17

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
e
Peki burdan bunu mu silmem lazım sim active olanı yanlış bir hata yapmak istemiyorum
evet com.xiaomi.simactivate.service ama bence silmeyin o programda devre dışı bırakma özelliği olması gerekiyor devre dışı bırakın ilk önce çözülmezse eğer silersiniz

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
151
e

evet com.xiaomi.simactivate.service ama bence silmeyin o programda devre dışı bırakma özelliği olması gerekiyor devre dışı bırakın ilk önce çözülmezse eğer silersiniz
Hocam teşekkürler sildim zaten geri yükleme seçeneği var sıkıntı yaratmıyor sildim ve sim kartı taktım okuyor .Taktığım anda etkinleştirme olayı devreye girmedi.Yetkilendirme ayarlarına baktım sim etkinleştirme yoktu.Kısa çözüm bulun çok teşekkürler

Üst Alt