Yardım Yeniden Başlatılan Poco M3 Açılmadı

berky20

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay Bayra
Cihazım
Poco M3
Konular
3
Öğlen telefonu kullanırken hiç bir problemi yoktu. Sonrasında telefonu kapatmam gerekti ve kapattım. Sonra tekrar açmak istediğimde açılmadı. Bir iki kere daha denedim sonra açıldı. Sonrasında ise telefondan ses gelmediğini fark ettim. Yeniden başlatırsam belki düzelir dedim ve yeniden başlattım. Telefon kapandı ama tekrar açılmadı. Şimdi açmaya çalışıyorum ama hiç tepki yok. USB ile bilgisayara bağladığımda ise şöyle bir şey ile karşılaşıyorum;
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Şuan bir şey fark ettim telefon bilgisayara bağlıyken açmaya çalışınca usb bağlantısı kopma sesi geliyor ve sonrasında tekrar bağlanıyor.

Son düzenleme:

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
yapıldı ama aylardır kullanıyordum ve bir sıkıntı yoktu. nasıl çözeriz hocam bir yardımcı olun lütfen.
Aynı cihaz babamda var güncelleme ile nv data hatası aldı forumda bat dosyasi ile açtım fakat genel olarak sorunlu cihaz
Sizler cihazı şarja takın kendi haline bırakın 30 40 dk sonra tekrar açma işlemini vs yapın olmaz ise ücretli destek kısmından destek alabilirsiniz

berky20

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay Bayra
Cihazım
Poco M3
Konular
3
daha önce imie işlemi yapıldı ise nv corrupted hatası yüzünden açılmamış olabilir.
Hocam telefon şuan açıldı. Ekstradan hiç bir şey yapmadım sadece açma tuşuna bastım ve açıldı. Anlamıyorum neden böyle yapıyor. İlginiz için teşekkür ederim hocam.

Aynı cihaz babamda var güncelleme ile nv data hatası aldı forumda bat dosyasi ile açtım fakat genel olarak sorunlu cihaz
Sizler cihazı şarja takın kendi haline bırakın 30 40 dk sonra tekrar açma işlemini vs yapın olmaz ise ücretli destek kısmından destek alabilirsiniz
Sağ olun hocam açıldı telefon. Ama cidden biraz sorunlu. Arada böyle şeyler oluyor ve sonra tekrar geliyor.

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Hocam telefon şuan açıldı. Ekstradan hiç bir şey yapmadım sadece açma tuşuna bastım ve açıldı. Anlamıyorum neden böyle yapıyor. İlginiz için teşekkür ederim hocam.

Sağ olun hocam açıldı telefon. Ama cidden biraz sorunlu. Arada böyle şeyler oluyor ve sonra tekrar geliyor.
Cihaz sorunlu genel olarak mümkün mertebe elinizden çıkarmaya bakın bende elimden çıkarmaya çalışıyorum çünkü

berky20

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay Bayra
Cihazım
Poco M3
Konular
3
daha önce imie işlemi yapıldı ise nv corrupted hatası yüzünden açılmamış olabilir.
Hocam bugün dalgınlığıma geldi ve telefonu tekrar kapattım. Yine aynı problem oldu. Dün 1-2 saat sonra açılmıştı. Şimdi açılmıyor. Var mı bir fikriniz nasıl çözebiliriz?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Hocam bugün dalgınlığıma geldi ve telefonu tekrar kapattım. Yine aynı problem oldu. Dün 1-2 saat sonra açılmıştı. Şimdi açılmıyor. Var mı bir fikriniz nasıl çözebiliriz?

Hocam görmeden bir şey diyemem sadece bildiğim nv hatası işte. Bu da ekranda yazar telefon kendini güncellediğinde yapar.

Üst Alt