Yardım yeni telefonun şarjı çok hızlı gidiyor

omeragentx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
redmi note 12 p
Konular
1
merhaba dün elime yeni aldığım xiaomi redmi note 12 pro geldi cihazı açtığımda şarjı 59du 0a kadar kullanip 100e kadar şarj ettim 0a kadar kullanırken şarjın çabuk bitmesi normal gelmişti şuan şarj 100de ve hâlâ hızlı bitiyor iade etmeli miyim?

dogudmr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
7
Şarj adaptörün orjinal mi?

omeragentx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
redmi note 12 p
Konular
1
Şarj adaptörün orjinal mi?
evet orjinal telefonda orjinal ve dün akşam 100de yüzde bıraktım arkada hiçbir uygulama açık değil internet bile açık degil sabah uyandigimda 97 idi cidden iade edicem galiba sizce etmeli miyim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

evet orjinal telefonda orjinal ve dün akşam 100de yüzde bıraktım arkada hiçbir uygulama açık değil internet bile açık degil sabah uyandigimda 97 idi cidden iade edicem galiba sizce etmeli miyim
ayrıca sorun sarj adaptörü değil batarya diye düşünüyorum yeni bir telefonun şarjı bu kadar hızlı bitmemeli

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Yeni cihazlarda tam randıman alabilmek için 1 hafta civarında bir zaman geçmesi gerekiyor. Bu 1 haftalık süreçte cihaz alışkanlıkları tam oturur. Bu şikayeti dile getiren çok sayıda kullanıcı mevcut. Pil performans altından kullanılmayan uygulamaların arka planda çalışmasını kısıtlayabilirsiniz.

Üst Alt