Yardım Yeni stil Dolby Atmos

LloydGanzer54

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Emre
Cihazım
Mi 6
Konular
17
Arkadaşlar Dolby Atmos'un yeni olan tasarımı (aşağıdaki resimde olan gibi) kullandığınız var mı yani kurabildiğiniz ne yaptıysam olmadı da
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Konuyu açmadan önce kısa bir araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum. En azından mevcut Dolby konularının altına yazmış olsanız daha hızlı yardım alabilirsiniz.

Buyrun bu konuda yükleme yöntemi anlatılmış. İki farklı Dolby sürümü var. Birisi sizin resimde istediğiniz şekilde. Ama hangisi şuan hatırlayamıyorum

Mod - Miui 10 Dolby Atmos ve Viper4 Kurma( Oreo )

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
Hocam magiskte var ama dediğiniz sürüm mü bilmiyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190306-223236_Magisk_Manager.png
    Screenshot_20190306-223236_Magisk_Manager.png
    132 KB · Görüntüleme: 101

LloydGanzer54

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Emre
Cihazım
Mi 6
Konular
17
Konuyu açmadan önce kısa bir araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum. En azından mevcut Dolby konularının altına yazmış olsanız daha hızlı yardım alabilirsiniz.

Buyrun bu konuda yükleme yöntemi anlatılmış. İki farklı Dolby sürümü var. Birisi sizin resimde istediğiniz şekilde. Ama hangisi şuan hatırlayamıyorum

Mod - Miui 10 Dolby Atmos ve Viper4 Kurma( Oreo )
Hocam sizi gayet iyi anlıyorum angel~~ ben 2 hafta önceden 2-3 gün bunla uğraştım ve bugünde uğraşayım dedim nerdeyse xda ve bu forumdaki bütün dolby leri denedim ve bugünde deneyeyim dedim belki miroom da oluyordur diye ama olmadı o yüzden bende buraya konu açtım belki kullanan vardır yüklerken gözümden birşey kaçmıştır diye ;)

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Mi8 se and. Pie hangi dolby kurduysam kurduktan sonra kamera açılmadı.

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Hocam sizi gayet iyi anlıyorum angel~~ ben 2 hafta önceden 2-3 gün bunla uğraştım ve bugünde uğraşayım dedim nerdeyse xda ve bu forumdaki bütün dolby leri denedim ve bugünde deneyeyim dedim belki miroom da oluyordur diye ama olmadı o yüzden bende buraya konu açtım belki kullanan vardır yüklerken gözümden birşey kaçmıştır diye ;)
Olmama sebebi nedir hocam. Ben sorunsuz kullanıyorum. Geçen hafta denedim çalışıyor ikisi de. Sizin cihaz nedir MIUI sürümü ve android sürümü? Varsa hata kodu, ekran görüntüsü alalım konuya çözelim

LloydGanzer54

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Emre
Cihazım
Mi 6
Konular
17
Olmama sebebi nedir hocam. Ben sorunsuz kullanıyorum. Geçen hafta denedim çalışıyor ikisi de. Sizin cihaz nedir MIUI sürümü ve android sürümü? Varsa hata kodu, ekran görüntüsü alalım konuya çözelim
Cihaz:Mi 6
Miui:MiRoom 9.2.28
Android:8.0.0
Magisk:V18.1
Hata kodu yok hocam magiskten modülü ekledikten sonra yeniden başlatınca bootta kalıyor sonra bir daha yeniden başlatıyorum ve yine sonuç boot

Son düzenleme:

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Cihaz:Mi 6
Miui:MiRoom 9.2.28
Android:8.0.0
Magisk:V18.1
Hata kodu yok hocam magiskten modülü ekledikten sonra yeniden başlatınca bootta kalıyor sonra bir daha yeniden başlatıyorum ve yine sonuç boot
Linkte ki modlar android ve MIUI sürümünuze uygun çalışması gerekli. Magisk 17.1 ile deneyin bir de

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
Hocam bende durduruldu hatası veriyor.

Üst Alt