Mod [YENI] [Android 11/ 10 / 9 / 8] Dolby Digital Plus v7.3

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Redmi 5 Plus için AOSPExtended v6.1 ROM'unda sorunsuz çalışıyor. Buradan sormam çok hatalı olmaz sanırım. Viper4Android Magisk modülü son zamanlarda Play Protect tarafından zararlı olarak algılanıyor. Sistem ayarlarına müdehale ettiği için mi böyle yoksa gerçekten zararlı olabilir mi?
Bilemiyorum hocam içerisinde bir Patch varsa o yapabilir

dorukhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doruk
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mekatronik
Konular
4
Paylaşım için teşekkürler Mi8 V10.1.1.0 Global sürümde sıkıntısız çalışıyor.

tetikci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Redmi 5 Plus için AOSPExtended v6.1 ROM'unda sorunsuz çalışıyor. Buradan sormam çok hatalı olmaz sanırım. Viper4Android Magisk modülü son zamanlarda Play Protect tarafından zararlı olarak algılanıyor. Sistem ayarlarına müdehale ettiği için mi böyle yoksa gerçekten zararlı olabilir mi?

Konuyla alakasız ancak romu kurmak için extra bişey yaptınız mı akşam kurmak istedim ancak hata kodu 7 verdi zipi açamadı twrp

GokhanOfficial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Konuyla alakasız ancak romu kurmak için extra bişey yaptınız mı akşam kurmak istedim ancak hata kodu 7 verdi zipi açamadı twrp
Konusu forumda mevcut oradan sorunu belirtin. Kurmak için OrangeFox 8.3 kullanmanız lazım. Wipe Data yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

alf0606

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
34
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Dolby Atmos, daha gelişmiş bir surround ses türüdür. Dolby Atmosfere bağlı ses kaynakları, yalnızca hoparlörlerinize gönderilen altı veya sekiz ses kanalı içermez. Bunun yerine, sesler 3B alanda sanal konumlarla eşlenir.

Bu uzamsal veriler, bu sesleri dinleme alanınıza yerleştirmek için özel olarak ayarlanmış hoparlörler kullanan Dolby Atmosfere sahip bir alıcıya gönderilir. Başka bir deyişle, Dolby Atmos sesi sadece birkaç ses kanalı çalmayı gerektirmez. Özel hoparlörler ile özel bir alıcı kullanır ve çalınan ses 3 boyutlu olarak konumlandırılır ve hoparlörlerinize ve odanızdaki akustiğe göre dikkatli bir şekilde kalibre edilir. Bu daha çevreci bir surround ses deneyimi ile sonuçlanır.

Bu sadece ev kullanımı için değil. Dolby sinemalarda, geliştirilmiş surround ses için sinema salonlarında Dolby Atmos kullanılıyor.

Mi 8 Global Betada sorunsuz çalışıyor. Diger modelleri de belirtin.

Kurulum :
Magisk ile yükleyin.
Kaldırmak için Magisk ile modu silin

İndirme Bağlantısı :
Magisk :

Ekran Görüntüsü :

Hocam fm radyoda uygulama çalışmıyor ama müzik çalarda çalışıyor sebebi ne olabilir acaba

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
Mi 5s syberia rom(pie) da çalışmıyor.Miui MS Oreo da çalışıyordu.

crrelax

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihangir
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
8
Lineage 15.1 mi5 icin deneyen oldu mu?

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
21
Teşekkür ederim.. Modülü MAGİSK üzerinden Mİ6 Global MİUİ 10 8.0 OREO üzerine yükledim. Fakat sesi tizleştirip,baslarda bozulma meydana getirdi.
Kişisel ayar yapıldığında bile sonuç tatmin edici değil. Maalesef benim gibi bir müzik delisinden geçerli not alamadı. Yine de emeğe saygı, tekrardan sağolun.

GokhanOfficial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Teşekkür ederim.. Modülü MAGİSK üzerinden Mİ6 Global MİUİ 10 8.0 OREO üzerine yükledim. Fakat sesi tizleştirip,baslarda bozulma meydana getirdi.
Kişisel ayar yapıldığında bile sonuç tatmin edici değil. Maalesef benim gibi bir müzik delisinden geçerli not alamadı. Yine de emeğe saygı, tekrardan sağolun.
Kişisel ayarlar için en iyisi Viper4Android'tir. Müzikle ilgili herkes de aynı şeyi söyler. Dolby benim Bluetooth kulaklık için bayağı yararlı oldu ama. Herkeste aynı etkiyi oluşturmaması kötü. Sanırım bu da müzik kulağının etkisi.

Sub-zer0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut Nusret
Cihazım
Mi4 LTE, Mİ5 Pr
Meslek
Mühendis
Konular