Yardım Yeni MIUI güncellemesi sonrası bâzı uygulamalar da ve Ayarlar bölümünde "bağlantı yok" hatası alıyorum.

zilyoner

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metehan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2
MIUI 11.0.1 güncellemesini bugün yaptım. Oynadığım bir oyun vardı. Güncellemeyi yapmadan hemen önce oynadığım oyun güncelleme den sonra açılmamaya ve internet yok hatası vermeye başladı. Ayrıca mesela " sistem uygulamaları güncelleyici" kısmına veya "sistem güncelleme" bölümlerinde de aynı sorun mevcut. İnternet yok yazıyor. Oysa ki internet sorunsuz var. Mesela şu an telefonumdan açıyorum konuyu.

bolobolo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cantekin
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
11
Hocam Wifi de de aynı sorun oluyor mu? Hücresel için mi geçerli? Sadece hücreselde oluyorsa şu alana bir bakar mısınız?

Ayarlar, sim kartlar/mobil ağlar/Erişim Noktası adlarından varsayılan Turkcell/Vodafone/Telekom internet erişim noktasına gelip düzenle dedikten sonra APN bölümünde MMS yazıyorsa onu internet ile değiştirin.

Bunun dışında Wifi de de aynı hatayı alıyorsanız telefon menüsünden fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyin.

zilyoner

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metehan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2
Hocam Wifi de de aynı sorun oluyor mu? Hücresel için mi geçerli? Sadece hücreselde oluyorsa şu alana bir bakar mısınız?

Ayarlar, sim kartlar/mobil ağlar/Erişim Noktası adlarından varsayılan Turkcell/Vodafone/Telekom internet erişim noktasına gelip düzenle dedikten sonra APN bölümünde MMS yazıyorsa onu internet ile değiştirin.

Bunun dışında Wifi de de aynı hatayı alıyorsanız telefon menüsünden fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyin.
Köydeyim, internet zaten çekmiyor. Wi-Fi ile denedim. Sorun Wi-Fi'de var. Hücresel ağ da varmı bilmiyorum.

Üst Alt